Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire jó ötlet 30 m2-es...

Mennyire jó ötlet 30 m2-es garzonlakást vásárolni hitelből? Nagyon kicsi?

Figyelt kérdés
Sajnos csak ilyenre lenne keretem, mert nem akarok 10 évnél hosszabb futamidejű hitelt felvenni. Az egész lakás teljesen fel van újítva, szép állapotú, klíma is van. Van egy erkély is, ahonnan szép a kilátás. A 6. emeleten van egyébként, lift van. Csak attól tartok, hogy lehet hogy túl kicsi, szűk lesz nekem. Az ár felét fizetném hitelből. Mi a véleményetek? Van itt olyan, aki hasonlóan kicsi lakásban lakik/lakott?

2021. jún. 7. 13:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Van benne egy előszoba, fürdőszoba, egy nappali, és külön még egy kis konyha
2021. jún. 7. 13:07
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Ha csak egyedül vagy, esetleg ketten vagytok/lesztek, akkor bőven elég.
2021. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Egyelőre egyedül költöznék, aztán ha lesz párom, majd meglátjuk, mennyire lesz szűk.
2021. jún. 7. 13:13
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Igen, objektíven nézve nagyon kicsi. Ezt tagadni hülyeség.


Hogy neked elég vagy sem, neked kell tudni.

2021. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy embernek elég, nagyon jól be lehet rendezni, rengeteg ötlet van a neten.
2021. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
22 nm-en éltünk ketten a párommal együttlétünk első 3 évében. Nem mondom, hogy kényelmes volt, de abszolút élhető volt. Később el lehet adni, lehet venni nagyobbat. 30 évre nem kötelezném el magam egy ekkora ingatlanért, de ha 10 év alatt kifizeted, miért ne?
2021. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ hány éves vagy, 20-on évesen szobában is elvoltam. Ahhoz képest 30 nm garzon egy álom.


Most felnőttként 30+ évesen minimum 1,5 szobásat néznék, mert nekem kell a külön hálószoba és nappali, hogy nem az ágyamra kelljen leülnie egy vendégnek.

2021. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha 30 évre veszed föl a hitelt, akkor is visszafizetheted 10 év alatt, anyagilag jobban is jársz.
2021. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A valasom utan ket iskolas koru gyerekkel koltoztem egy 36nm-es,1+1/2 szobas lakasba.Azt nem mondom,hogy tagas volt,de egy csomo egyeni otlettel sikerult ugy berendezni,hogy egy nagyon baratsagos,szeretheto kis otthon lett belole.Szerintem egy szemelynek, ha nincsenek exta igenyei,megfelel egy ekkora garzon.
2021. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ekkoraban kezdtem en is az eletem es kettonknek is tokeletes volt ... akkor leptunk tovabb, amikor elkezdtunk gyerekben is gondolkodni.
2021. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!