Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tényleg már meg sem lehet...

Tényleg már meg sem lehet normálisan nézni a jövendőbeli otthonomat? Órák alatt kell dönteni?

Figyelt kérdés

Azt olvastam és vallom is,hogy hasznos egy családi/kertes házat többször megnézni. Fényviszonyok,környék lakók.....Én olyan vagyok amikor megnéztem és hazajöttem órákkal később jut eszembe ezt vagy azt mégegyszer vagy legalább egyszer megnezni.

Neten keresgélek van ahonnan kapok hírlevelet is ha nekem (keresési be állításoknak)megfelelő a ház. Átnézem nap mint nap,de nincs állandóan időm házat személyesen megnézni. Egyet megnézek 3 -6napot gondolkodnék szívem szerint rajta. Mégis 10-50éves beruházás.



#ház #otthon #Gyorsdöntés
2021. júl. 12. 21:51
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve,hogy van amelyik 110%on megy el. 18ra meghírdette 18at lettek 1 szóra erre vissza lépett 21 millióért kitette újból az eladó.
2021. júl. 12. 21:52
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Jogodban áll gondolkodni, ahogy másnak is gyors döntést hozni és elvinni.

Természetesen te is fogsz találni neked megfelelőt, de az nem alkalmi, vagy piaci áron lesz, hanem afölött.

Farkastörvények vannak, ez van!

2021. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez amit írsz, nem általános. (Főleg vidéken, gondolom 18-ért nem a fővárosban nézelődsz) Ez csak akkor van, ha jó áron van meghirdetve egy ingatlan. Nyilván ami jó és olcsó azt gyorsan elviszik. Van amikor hetekig egy érdeklődő sincs. Vagy adj lentebb az igényekből, vagy szánj rá többet, és akkor biztosan lesz sok olyan amin hetekig tudsz gondolkodni.
2021. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
24%
Nem olyan gyors a piac, hogy ne tudnál pár napot gondolkodni.
2021. júl. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik eladónál se gond ha másodjára is visszamégy..

Mondjuk ha többször, akkor nyilván nem örülnek. Biztosan unatkozó ingatlan turistának néznének..főleg ha sokáig vagy ott háznézőben.

Általában elég szokott lenni 2 alkalom megnézni a házat mielőtt dönt valaki. A felmerülő kérdéseket meg intézik telefonon.

2021. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Most kérdés, hogy hol és milyen ingatlanokat nézel. Egy népszerű helyen, egy áron aluli ingatlanhoz gyors döntés kell, mivel ezekből kevés van. Ha sok ingatlant néztél, akkor rá fog állni a szemed, hogy mi a lényeg, nem csak úgy látatlanban érdeklődsz, és tudsz gyors döntést hozni. Ha te nem, akkor majd más fog.


Ha nincs áron alul, akkor pedig nem szokták fél nap alatt eladni, tehát neked is van időd többször megnézni.

2021. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

A fiam így csúszott le kettő, nagyon alkalmi áron hirdetett ingatlanról.

Pont az ár miatt gyanakodott, hogy valami suskus van a dologban és alaposan körbe akarta járni. Más bátrabb volt és 3 nap alatt elkelt.

2021. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Gondolkozhatsz, de más megteheti, hogy azonnal rábólint és elviszi előled. Egyéni preferencia kérdése. Én úgy vagyok vele, hogy ahol nem fér bele az a két nap gondolkozási idő és második megtekintés, akkor az nem az én ingatlanom, nem rám várt.

A lakásunkat úgy vettük, hogy elmentünk egy este megnézni. Beleszerettünk, 4 nap múlva megnéztük megint, majd azonnal le is ültünk ártárgyalni, hiszen előre megbeszéltük, hogyha most is minden rendben, akkor alkudunk és ha az árat is sikerült arra a szintre lealkudni, ami még nekünk belefér, akkor megvesszük. Sikerült, minden rendben volt, kezet fogtunk rá és elmentünk 2 hétre nyaralni. Az ingatlanos már szívta a fogát, hogy papír kéne, szándéknyilatkozat kéne, pénz kéne, most azonnal, mert ha az nincs, akkor fenntartja a jogot az eladásra. Hát ámen. Elmondtuk, hogy kezet fogtunk rá, betartjuk, amit mondtunk. Kinyaraljuk magunkat és intézzük a papírmunkát. Ha addig jön más, aki azonnal el is viszi, akkor adja el. Nem jött más. Hazajöttünk és intéztük, ez a mi ingatlanunk, megvárt minket. :)

2021. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
8%

18 millióért ingyen van mit sírsz mikor csak a telek 11 millió???

Akkor épülj nem?

2021. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

Amerikaban vannak akik online vesznek hazat ugy hogy meg sem nezik eloben csak kepeken meg videon.

Mi megneztunk a mienket es aznap este irtunk az ingatlanosnak hogy megvesszuk.

Gondolkodhatsz, de lehet mas gyorsabb lesz

2021. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!