Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Roma fertőzött településeken...

Roma fertőzött településeken miért ilyen "drágák" az ingatlanok?

Figyelt kérdés

Mit éreznek az eladók, hogy a legutolsó felújítandó házért is 40-50 ezer Ft-ot, és még többet is kérnek m2-ért?


Értem én hogy menekülni próbálnak, és ha olcsón eladja akkor ő se vesz máshol semmit, de így nem fogják megvenni tőlük. Ki menne ennyiért lakni közveszélyes helyre?


Csak ámulok milyen árakon vannak hirdetve bizonyos ingatlanok.


2021. szept. 24. 08:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy konkrét linket (vagy többet) beraknál? Mert ez így csak általánosítás. Te mennyi pénzt adnál ko egy 100 nmes kertes házért?
2021. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy egyáltalán háznak nevezhető-e amiért m2-enként csupán 40ezret kérnek???!
2021. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2021. szept. 24. 11:05
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A belinkeltek alapján, te még 4 milliót sem adnál egy önálló, nagy telekkel rendelkező családi házért??!


Vagy azt szeretnék, hogy a tulajok egy adásvételnél még neked fizessenek?!

2021. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor ezek árában vannak?
2021. szept. 24. 11:25
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én Bp-en lakom, -ahol az elszabadult árak miatt- milliós m2 árak vannak már.

Vagyis egy bp-i lakás árából, ott egy fél utcát meg tudnál venni.

2021. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az ittani ingatlanpiacot nem ismerem, de Budapestről nézve ezek tök olcsóak. Itt már 800ezer egy rosszabb állapotú lakás (nem kertes ház!) Nm/re de az újépítésűeké már lazán 1 misi felett is van. Négyzetmétere. Kertkapcsolat nélkül. Kérdező, te mennyit akarsz ingatlanvásárlásra szánni?
2021. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De ne csak azt nézd, infrastruktúra, (tömeg)közlekedés, az ott élő emberek (emberek...), merre hol van munka...


Ebből kiindulva nem értem némely ház árát (nem ezekét). Pl. Bogácson (irtó fertőzött), Szilvásváradon (ez már Heves megye, az igaz) alsó hangon 15-20 milliós házakat árulnak. De mire fel? Senki nem akar a huszonx szálláshely mellé még egyet... Mert minek.

2021. szept. 24. 12:04
 9/16 A kérdező kommentje:
#7 Én már semennyit, mert van házunk (nem a megyében). Csak érdekelt volna, borsodi származásúként.
2021. szept. 24. 12:05
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

#5

Nem Kérdező, ezek nem árában vannak, hanem mélyen ár alatt.

Pontosan a fertőzöttseg okán.

Tiszta helyeken (vidéken) ezeket nem kapod meg 40 alatt és akkor Budapestről még nem is beszéltünk, ami fertőzöttebb mint Miskolc, de menő “pöstinek” lenni.


Eldöntöd, hogy sovány bukszával beköltözöl e ilyen helyre, vagy elkezdesz lottózni és reménykedsz a jószerencsében!

Én biztos, hogy ingyen nem mennek közéjük még egy palotába sem, de ezt mindenkinek magának kell tudnia!

2021. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!