Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Roma fertőzött településeken...

Roma fertőzött településeken miért ilyen "drágák" az ingatlanok?

Figyelt kérdés

Mit éreznek az eladók, hogy a legutolsó felújítandó házért is 40-50 ezer Ft-ot, és még többet is kérnek m2-ért?


Értem én hogy menekülni próbálnak, és ha olcsón eladja akkor ő se vesz máshol semmit, de így nem fogják megvenni tőlük. Ki menne ennyiért lakni közveszélyes helyre?


Csak ámulok milyen árakon vannak hirdetve bizonyos ingatlanok.


2021. szept. 24. 08:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#10 írtam hogy nem gondolkodom benne :)
2021. szept. 24. 12:11
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

#11

Amikor kezdtem írni, még nem láttam a válaszod.

De oke, te nem, akkor bárki más.

10-es voltam

2021. szept. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Bogács és Szilvásvárad 2 nagyon felkapott hely... Ott nem lesznek olcsón ingatlanok... Épp azért, mert a turizmus ad munkát...
2021. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok fertőzött hely van az országban. Szinte nagyítóval kell keresned az olyan falvakat melyek telejsen tiszták.

Ahol nincsenek többségben de itt ott van egykét cigány utca a falu végén azok neked valószínűleg semmi kárt nem fognak okozni. Én is egy hasonló faluban lakom ahol lassan a fél falu fertőzött megis teljesen biztonságos, jó a közbiztonság és sok normális kisgyerekes család él itt. Az hogy egy faluban lakik pár cigány család meg nem egyenlő a rossz közbiztonsággal...

Senki nem lop rendesek, járnak dolgozni. Az itteni árak pedig szinte megegyeznek az általad belinkelt házakkal

Telejsen renben vannak. Viszont akadnak teljesen elcigányosodott putrik ahova már senki nem költözne es csak ciganyok vesznek házat na oda épeszű ember nem megy.

2021. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%

#14

Azért olyan helyen, ahol a fél falu cigány, nem csak a közbiztonság számít.

Nagyon nem mindegy, hogy a gyerekeid kik közé járnak óvodába, iskolába és ebben az érzékeny korban mire szocializálódnak. Ez szinte fontosabb, mint az, hogy a család nem tud testületileg elmenni egy temetésre, vagy esküvőre, mert mire hazamennek ki van rámolva a ház.

És az sem mindegy, hogy a település összes pénze segélyezésre megy el, semmilyen fejlesztésre nem marad.

2021. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nem tetszik, ne vegye meg. Aztán csökkenti a hirdető az árát.

Egyébként a belinkelt házak végtelenül olcsók, de alighanem a lakosok miatt csak ennyi, nemhogy drágák lennének!

2021. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!