Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen lakást érdemes vásároln...

Milyen lakást érdemes vásárolni befektetési céllal?

Figyelt kérdés

Debrecenben szeretnék vásárolni lakást, max 26 millió összegben, és azonnal kiadni albérletbe.


Milyet érdemes venni, mire kell odafigyelni?

Panel vagy polgári lakás?

Emelet fentebb vagy földszinthez közelebbi jobb?

Panelprogramos vagy anélkül?

Tégla építésű?


Bármilyen tanácsot, tapasztalatot szívesen fogadok!


Köszönöm szépen a válaszokat előre is!



2021. okt. 13. 21:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
13%

6: Az megvan, hogy a hugyos ember, az hajléktalan és nem arról van szó, hogy nem ment be a 30 milliós lakásába pisilni?

Az utcán laknak sokan, mert rengeteg a kilakoltatás...

2021. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ami keresett és értékálló. Elsősorban legyen jó helyen, másodsorban ne kelljen rá sokat költeni, mert ha felújítandó, azt nem azonnal fogod kiadni, hanem hónapok múlva.
2021. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Láttam, hogy a Debrecenben Hallottam csoportban is sokan írtak neked, hogy most nem éri meg. Én mégis azt gondolom, hogy igen is megéri, sokkal jobban jársz ha kiadod, mint hogy áll a pénzed és vársz a kitudja mire... Persze akinek saját lakásra se telik az nyilván ezt fogja mondani :D Mi nem hallgattunk az ilyen károgókra, így vettünk 7 és 8 ért lakást egyetem közelébeb, amit most 16-18ért /lakás egy héten belül el tudnánk adni.. Láttam vannak gyerekeid is, ha esetleg lehetséges, hogy majd ők is itt tanulnak egyszer, akkor főleg az egyetem közelében néznék valamit.
2021. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
37%

"sokkal jobban jársz ha kiadod, mint hogy áll a pénzed és vársz a kitudja mire"

Csakhogy ezen a 2 lehetőségen kívül még van több száz másik lehetőség, és azok kivétel nélkül mind jobb hozamot jelentenek most, mint a lakóingatlan-vétel. Nem tudom, honnét jött, hogy csak lakásba lehet fektetni, ez nincs így.

2021. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
21%
Pl mi van még ilyen? Tudom, hogy a magyar ingatlan fetisiszta, de azt megnézve, hogy egy bérlő kifizeti a törlesztő részletedet, no brainer befektetés. (egyébként masszívan bérlés ellenes vagyok, most veszek lakást és nem lenne pofám valaki fizujának a felét elvenni.)
2021. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
14, csakhogy a kérdezőt pont nem érdekli a többi lehetöség. Valószínűleg megvan az oka, hogy miért ingatlant keres.
2021. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
48%

15: Arany. 3 hónap alatt kb. megduplázódott az ára.

Kriptovaluta. Hetente duplázódik.

Műtárgybefektetés.

Szellemi termékbe fektetés...

2021. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
16: Nem is a kérdezőnek írtam, azt jeleztem, hogy amit állítottál, nem igaz.
2021. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
15: És ott vannak a NEM lakóingatlanok, azok is sokkal jobbak most, mint a lakóingatlanok.
2021. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
15: És ott van a teljes pénzpiaci paletta, az összes létező befektetés, a világ összes befektetési formája, nem csak tartogatni a pénzt VAGY ingatlant venni, te pedig azt állítottad, hogy ez a 2 variáció van.
2021. okt. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!