Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megéri ez a lakás?

Megéri ez a lakás?

Figyelt kérdés

Felvan újítva, nem igazán kéne hozzányúlni.

Egyedülálló nő vagyok.


[link]



2021. nov. 5. 16:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha megvan a pénzed, akkor vedd meg, de sétálgass az utcán, figyeld a lakókat és azt, hogy mihez van közel vagy távol (üzletek, munkahely, orvos, bank...)
2021. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Szép lakás, de ennyiért jobb kerületben is van.
2021. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Neked kell tudni, hogy NEKED megéri-e. Milyen elvárásaid vannak a leendő lakásoddal kapcsolataban? ÉN nem venném meg: nekem túl kint van, gázkonvektoros fűtést sem szeretem, 3. Emelet, lift nincs. A színeitől pedig ki tudnék futni a világból... De ez ÉN vagyok. A TE igényeidnek megfelel ez a lakás?
2021. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyiért biztosan nem vennék gázkonvektoros lakást. Inkább vennék egy kicsit kisebbet, kevésbé "szépet" vagy olyat amire még költeni kell (nyilván ennek megfelelő vételáron). De ez csak az én egyéni véleményem.
2021. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves lakásnak tűnik, de ennyi pénzért jobb helyen is vehetnél, a belvároshoz közelebb. Erzsébetre csak szűkös pénztárcával érdemes menni, mert a közlekedés nem a legjobb - ettől még Csepel is jobb!

De te érzed - ha megfog a környék, és a lakás hajrá! De tényleg a gázkonvektor nem a legkorszerűbb.

2021. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Sőt a konvektor a legrosszabb szerintem
2021. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha valamiért pont oda kell költöznöd, ezért preferált neked a hely és akkor is alkuval.

Szinte belvárosi ár, lift nincs....

25-26-ért már megéri.

2021. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Most nézem, szerintem ez nem tégla ház, elírták. Akkor viszont kevesebbet ér ott 25-nél is.
2021. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Mi lenne ha nem tégla. ez tipikus tégla.
2021. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tégla. Csúsztatott zsalus technológia. Vasbeton. Mint a panel is. De a belső válaszfalak tégla. A fő tartófalak vasbeton. Akkor veszed észre a különbséget, ha vmi miatt egy szöget belevernél a falba.
2021. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!