Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megéri ez a lakás?

Megéri ez a lakás?

Figyelt kérdés

Felvan újítva, nem igazán kéne hozzányúlni.

Egyedülálló nő vagyok.


[link]



2021. nov. 5. 16:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Hát felénk pont ilyen lakások vannak több helyen, és mind tégla.
2021. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenben lakom. A belső válaszfalak tégla. A külső falak vasbeton. Erre akkor döbbentem rá, amikor fel akartam fúrni egy függönytartót. Ütvefúró kellett, a síma fúró nem vitte...
2021. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az tégla, a rendes betont az ütvefúró sem viszi, csak a fúrókalapács:)
2021. nov. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

11: Elhiszem, de van vasbeton ház is, ami ugyanúgy néz ki és ugyanazok a méretei is. Lakótelepek vasbetonból vannak.

[link]

[link]

2021. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az a vicc, hogy mi eladtunk egy lakást. Téglának hirdettük, majd kijött az értékbecslő és közölte, hogy ez csúsztatott zsalus! Addog azt sem tudtuk mi is az pontosan.


A kérdezőnek meg, én is azon a véleményen vagyok, hogy ennyiért nem biztos, hogy ebben a kerületben éri meg.

2021. nov. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

A közvetlen környék így hirtelen tetszik. Elég parkosnak tűnik, bár a közelben vannak kevésbé szép részek.


A lakás színei nekem tetszenek, olyan üde, csajos. Később meg ha már megunom át lehet festeni.

2021. nov. 6. 11:14
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak akkor éri meg ha alapvetően autóval szoktál közlekedni.

Egy személyre én inkább olyat vennék ami metró közelében van.


Eléggé kérdéses amit a hirdetésbe írnak.

Ahogy többiek is írják nem biztos, hogy ez tégla.

Elég csapnivaló a tömegközlekedés arra fele úgyhogy nem nevezném jónak.

2021. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%

Én laktam ilyen lakásban, az tégla volt. Nem ebben a kerületben.

Maga a lakás kifejezetten élhető, jó beosztású. A konvektor elavult, viszont felszerelhető fűtő-hűtő klíma.

A környéktől függ, hogy megéri-e. Az alaprajz nagyon jó

2021. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, hogy mért volna elavult a konvektor, a gázfűtés kb. ugyanannyiba jön ki, mint a klímával fűtés. Ennél nagyobb alapterületű, 4 méter magas lakásomban kb. 50 000 Ft-ba jön ki évente.
2021. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írják ezek csúsztatott zsalus házak, a fő falak betonból vannak, a végfalak és belső falak téglából. Nyilván azért hirdeti mindenki téglaként mert annak jobb a marketingje, vagy simán csak azt hiszi, hogy tégla.


Amúgy ennyiért már szét lehet nézni jobb környéken is. Erzsébet azért nem a legbizalomgerjesztőbb környék, nem ok nélkül a legolcsóbbak ott az ingatlanok.


Ennyiért már lehet más helyen is nézni, pl. Lakatos-Lakótelep, hasonló jellegű épületek vannak ott is. De csendes, barátságos a környék.


Vagy nézelődnék bentebbi kerületekben is, Metró, villamos közelben.

2021. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!