Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ez a balatoni nyaraló valóban...

Ez a balatoni nyaraló valóban eladható ennyiért?

Figyelt kérdés

[link]


Csak példaként tettem be a linket, nincs hozzá semmi közöm, csak érdekel, hogy valóban ilyen áron el is adhatóak a balatoni nyaralók, vagy jelentősen lealkudják őket?


2021. nov. 9. 15:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Nyilván nem olvastad el alaposan!

Ez egy ikernyaraló és csak a feléért kér ennyit.

Senki nem olyan hülye, hogy ezért kifizessen 2x45=90milliót!

2021. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy Balaton, meg minden, de a Balaton környéke az év kevesebb mint felében élvezhető és akkor is hamar ráun az ember ha van mint csinálni. Szezonon kívül viszont totál halott az egész környék. Még azt se lehet mondani, hogy annak jó aki el akar vonulni a világtól, mert az meg szezonban nem tud nyugodtan pihenni.
2021. nov. 9. 19:15
 13/14 anonim ***** válasza:
87%

Több mint 20 évig volt nyaralóm a déli parton, ráadásul csupán 50 méterre a Balatontól. Nem régen adtam el.

Úgy látom, hogy azok erőltetik, hogy milyen jó helyen van és milyen sokat ér ez az ikresített hullámpalaszörmedvény, akiknek egy fillér sincsen a zsebükben.

Persze kibicnek ugye semmi sem drága...

2021. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Fenyvesalsón ( déli part olcsóbb helyén),10 percre a parttól 36-ért kelt el egy közepes méretű téglaház.
2021. dec. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!