Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kinéztem pár ingatlant Budapes...

Kinéztem pár ingatlant Budapesten és érdekelne a véleményetek, többi lent, szerintetek melyik jó?

Figyelt kérdés

1. Kelenföldön egy szigetelt panel 2 szobával, közel a metróhoz. Előny hogy drága, hátrány hogy közel a főút de legalább ki van szigetelve kívülről. 40 misi lenne, alkuval 39,7re le tudom vinni.


2. Óbudán a Flórián térnél közel a Szentendrei úthoz de nem arra néző lakás, ez kb. 36 millió, szépen felújított. Hátrány hogy zajos és a lépcsőház nagyon balkáni.


3. Kispesten egy cigány házban, X. emeleti panel full felújított itt 3 szoba van és csak 30 milla. Viszont sok a cigány.


Ti melyiket vennétek meg a helyemben?



2022. jan. 1. 17:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%

Egyiket sem, muszáj szart venned? Akkor meg menj a Havannára ott legalább olcsó is lesz.


Talán az első a legértelmesebb, de az is panel.

2022. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Mi bajod a panellel? Neked még olyan sincsen.


A Havanna egy gettó ezt te is tudhatnád. Vagy talán nem ismered Pestet???

2022. jan. 1. 17:38
 3/34 anonim ***** válasza:
98%
Ciganyos helyre NE! Nem figid tudnibkesőbb eladni, pluszcelhetetlen a környek ahol sokan vannak.
2022. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
38%
Jesszus, az ilyen szakadt lakások ára is így fenn van még? Egyiket sem, inkább gyűjtenék, szétnéznék, de ilyenekbe ennyi pénzért nem szállnék be.
2022. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
4-es mitől szakadtak mégis? Elárulnád???
2022. jan. 1. 17:56
 6/34 anonim ***** válasza:
49%
Panel az ősszes, forgalmas, cigányos helyeken, ronda lépcsőházzal.
2022. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Csak kispest , erzsébet, kőbánya, zugló és a havanna cigányos.


A többi fehér.


Forgalmasnak forgalmasak de mit akarsz madárcsicsergést pesten? Te tuti tanyán laksz.


Panellel mi bajod van? Vagy acc nekem 70 milliót újépítésűre ? Te gondolkoggyá má

2022. jan. 1. 18:02
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi alapján az csak az 1-t. A lakás számít legkevésbé, a környék és a ház az, amiken nem tudsz változtatni. Én nem vagyok a panel ellen, de azért csak vannak más eladó panelek is Budapesten. Az is kérdés, hogy merre dolgozol és melyik városrészt preferálod hosszabb távon.
2022. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
köszi 8as végre egy válasz ! Megveszem !
2022. jan. 1. 18:44
 10/34 anonim ***** válasza:
88%
3as semmiképp. Másik kettő jó helyen van, de a kettes zajos, emiatt, azt nem. Az egyes mennyire hangos? Látatlanban az egyes. De ha az is zajos, én tovább keresnék.
2022. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!