Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Valószínűleg az lesz a válasz,...

Valószínűleg az lesz a válasz, hogy sehogy, de azért felteszem a kérdést. Jelenleg Magyarországon, úgy hogy nekem és páromnak összesen havi 400000 Ft a jövedelmünk és nincs számottevő megtakarításunk, hogyan lehet saját otthonhoz jutni ?

Figyelt kérdés
Természetesen legális módon.

2022. jan. 6. 00:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
Spóroljatok önerőre, ahogy a világon mindenki, aki nem milliomosnak született!...vagy lottózzatok!
2022. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%

1. Nem csak Budapesten lehet lakást venni, már pár milláért van ház jó sok helyen az országban, ami abszolút nem elérhetetlen cél.

2.Havi 400 ból gyerek nélkül nem értem, hogy nem lehet semmit félretenni. Én olyat tudok, aki ennyiből albit fizet és három gyereket is eltart egyedül.

3. Ha van autótok, arról le kéne mondani, mert viszi a pénzt rendesen.

4. Cigi, kávé, pia sokba kerül és le lehet róluk mondani.

2022. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
25%

12:

A 2. ponthoz: Ő még kap családi pótlékot is és gyermektartási díjat és valószínűleg a nagyszülők is támogatják. Különben igazad van. Nekem is 70-80 000 Ft a havi kötelező önfenntartási minimum rezsivel, és sosem volt lakhatási gondom, mert a többi jövedelem arra megy, hiszen az a legfontosabb, legalapabb dolog, ami megelőz minden mást.

2022. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%
13 elég jól tudom, semmiféle nagyszülő nem támogatja és ennyi az össz jövedelem.
2022. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
25%

14: Értem.

Még egy részletre rákérdeznék, mit értesz azon, hogy drága a kávé?

Én egy egész zacskó kávét megiszom egy nap reggelire (15 dkg), néha többet, 190 Ft, 650 kcal. Ha nem ezt innám, valami másból vinnék be 650 kcal-t és az szerintem nem 190 Ft-ba kerülne.

2022. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
42%

Hány évesek vagytok, hogy ilyen egyértelmű dologra itt vársz választ és nem alakult ki nálatok semmilyen pénzkezelési kultúra?

Nyilván a jövedelem arányában kell spórolni, nem utolsó fillérig elqúrni mindet! Amellett nem csak Budapestből áll a világ, 8 millió ember él vidéken. A vidék meg nem csak falu!

Pécsett pl. már 9 milliótól lehet 2+ szobás lakásokat kapni.

[link]

2022. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!


Nem írtál semmit a havi ki adásaitokról.

Mennyi az... albérlet, rezsi, a kaja. Van-e kocsi, mert manapság az se olcsó. Cigit vagy alkoholt szoktattok-e fogyasztani. stb..

Így láthatatlanban azt írnám, hogy nem tudtok bánni a pénzzel.

2022. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
34%
személyi kölcsön , én 2020 ban 100nm közepes állapotú konvektoros házat 2m adtam el
2022. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
35%
15: egy kiló iható kávé 3000 forint minimum. Függően attól, ki mennyit iszik, pláne ketten, jópár ezrest lehet vele spórolni. Legalábbis en magamnal azt vettem eszre, hogy sok pénz elmegy kávéra. Kalóriakat sose számoltam, ehhez a részhez nem tudok hozzászólni,én cukor/tej nélkül iszom, szerintem nem lehet túl sok kalória, viszont pénzben megérezni.
2022. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
17%
#15 milyen kávét iszol? Mert az üres, azaz cukor és tej nélküli kávéban nincsen kalória.
2022. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!