Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyek Budapest 17. kerület...

Melyek Budapest 17. kerület legjobb és legrosszabb részei?

Figyelt kérdés
A jövőben költöznék a 17. kerületbe és érdekelne, hogy milyen helyeken érdemes lakást kivenni, és mik azok a helyek, amiket mindenképpen érdemes elkerülni például közbiztonsági okokból.

2022. jan. 11. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Rákoshegy keleti szélét, illetve Nagyhangácsot.
2022. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olvastam még innen onnan olyat is, hogy a Pesti út környéke, esetleg Újlak utca sem a legjobbak? Ezekből mi igaz?
2022. jan. 12. 07:03
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Lakótelepi részeket nem ismerem pontosan, de az Újlak utca környéke valóban híresen hátrányos helyzetű rész.
2022. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Én konkrétan az Újlak utcában lakok.

Inkább csak kis stílű bűncselekmények vannak. Főleg rongálás. Néha a liftet összefirkálják, szétverik de a lakókkal is már volt konfliktusom főleg bulizás miatt. Télen a csövik is van, hogy bent éjszakáznak. Nem tudom, hogy ez mennyire jellemző más környékeken.

De hogy az utcán félned kellene olyan nincs.

2022. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A 17. kerület az egyik legbiztonságosabb kerület.

Kb 30 éve lakom itt egy családi házban a kertvárosban, de pl. még soha nem zártam be kulccsal a kertkapukat.

A panelrészeken viszont már eléggé vegyes összetételű a lakosság.

Csak benézel a lépcsőházba meg a liftbe és már látod is a kinézetén, hogy abban az adott házban panelprolik laknak-e vagy normális emberek.

2022. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
37%
Én úgy az egészet kerülném. Kisstílű, rosszindulatú, ki,- illetve ki nem vakarózott kétszínű prolikkal van tele.
2022. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6.

Mekkora barom vagy!!

2022. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
40%
Nem. Helyi.
2022. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!