Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan találtatok szép eladó...

Hogyan találtatok szép eladó házat?

Figyelt kérdés

Max. 180 -ig nézek eladó házakat egész Budapest területén, de még a külső kerületekben sem találok olyat, ami tökéletes lenne, és már csak be kellene költözni, pedig szerintem ennyiért már kellene ilyet találni. Mégis, ebben az árkategóriában is vagy csúnya, régi házakat árulnak, vagy pedig tipikus brutálmodern márványpadlós-tiszta fehér házakat.


Ti hol találtatok olyan házat, ami nektek teljesen megfelelt? Mennyi ideig kerestetek? Igénybe vettétek ingatlanügynök segítségét?


Köszi a válaszokat. :)



2022. jan. 15. 21:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

1.

[link]

[link]

2.

[link]

3.

[link]

[link]

4.

[link]

[link]


Kandallót és konyhaszigetet viszonylag olcsó csináltatni, ha ezen múlik, pláne egy ingatlan értékéhez képest. Viszont pont a te igényeidnek megfelelő ingatlant találni nem fogsz, mert azt építeni szoktak az emberek.

2022. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként amilyen árban linkeltem házakat, marad 20 misid, hogy a magad képére formáld, akár belsőépítésszel.
2022. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
2022. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%
Nincs konyhasziget de van egy nagyon szép cserépkályha
2022. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Szívből köszönöm mindenkinek a segítséget, megnézem őket.
2022. jan. 21. 20:10
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
2022. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igazad van,most hogy megnéztem párat, rettenetes ízléstelen burkolatok, belsőépítészet van mindenhol.
2022. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell eldöntened, hogy mennyi macerát vállalsz be az igényeidért.


1) Ennyi pénzből valószínűleg tudnál építeni is egy szép házat, csak az egy csomó szívás. Én nem csinálnám, de nincsenek ilyen speckó igényeim sem. Előnye, hogy minden olyan lesz, amilyennek akarod.


2) Néha lehet félkész házakat is venni, hogy már állnak a falak és a közművek be vannak kötve, de ennyi. Ez is macera, de kisebb mint az előző. Csak figyelni kell, hogy a tervek rendesen engedélyeztetve voltak. Itt már kötöttséget adnak a tartófalak, amit nem lehet kibontani.


3) Azt is megteheted, hogy veszel jó helyen egy jó potenciállal bíró házat olyan 100 körül, amit fel kell újítani. Kérdés, hogy mennyire. Pl közmű csere is kell-e. Ez zsákbamacska, mindig kijönnek váratlan hibák, anyumék futattak így bele meglepetés elektromos hálózat cserébe.


4) A legkisebb szívás, ha veszel egy viszonylag jó állapotú házat, amit elég lenne kifesteni, esetleg konyhabútort cserélni.


5) Addig keresel, amíg nem találsz az ízlésednek tökéletesen megfelelő házat.


Valószínűleg a 3-4 opciókkal tudsz a leghamarabb költözni és azokkal maradnak épebbek az idegeid is. Az 1-2 jelenleg kockázatos, mert nagyon szállnak el az építőanyag és munkaerő árak. Felelős vállalkozó most nem nagyon mer ígérgetni. Az 5. nem tűnik úgy, hogy működik neked.

2022. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

#17 Igen, sajnos én is így érzem. Nem is értem, ki veszi meg őket, főleg ennyiért. Vagy van a másik véglet, ahogy valaki említette, a “fehér steril” házak..


#18 Köszi, hogy kifejtetted. :) Az építtetésen én is gondolkodtam, de valóban nem szeretnék ekkora macerát bevállalni.

2022. jan. 21. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!