Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol érdemes most 1,5 milliárd...

Hol érdemes most 1,5 milliárd Ft-ból házat venni és egy életre beosztani ezt a pénzt?

Figyelt kérdés

Szombati szerencsejátékhúzás után pénzügyi tanácsadók nem érdekelnek,azok csak lehúzni akarják az embert.

Régi életemet már biztos felszámolom,de továbbra is Magyarországon akarok élni.


2022. márc. 16. 18:36
1 2
 1/19 Lazy Lover válasza:
96%
nyugati országrészben
2022. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Kamu. Kb minden héten van egy ilyen kérdés.
2022. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Humor Herold ***** válasza:
96%

Hát attól függ milyen igényeid vannak.És hol szeretnél élni.Mármint nagyváros, kisváros, kis falucska.Tanya távol mindenkitől.

Elég tág a lehetőségek tára.

De egy ingatlanvásárlás után érdemes a maradékot befektetni, hogy ne csak álljon a pénzed mint a befőtt, hanem hozzon is valamit.És akkor abból vígan elélsz.

2022. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
86%
Ne beoszd, mert egy infláció, vagy bármi jöhet. Persze, tanácsot nem adhatok, de én vennék pár lakást itt-ott és kiadnám. Így lenne munka nélkül bevételem.
2022. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél minél több lakást és add ki őket. Abból lesz állandó bevételed.
2022. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Ja persze.... :-DDDD


A nyertes rögtön iderohan a GYK-ra befektetési tanácsokat kérni..

Nagyon reális...

Ja, nem. :-D

2022. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
6%

Rögtön egyből az összes vagyont a házra?

Eszed nincs, de ha megis nyersz, ugyis egybol csodbe mesz

2022. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Budapesthez közel (például Dunakanyar térsége, Budaörs, Budakeszi, Törökbálint stb..) Székesfehérvár, Győr. Sokan megrettennek a hallatán de én Nógrád megyében is tudok egy két jó települést ahová szivesen költöznék ennyi pénzből.
2022. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 qkker1 ***** válasza:
37%
Most lottón nyertél, nem örököltél?
2022. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Most ennyi pénzből simán tudnál kicsit utazgatni az országban, hogy felmérd mi tetszik neked és bárhol tudnál magadnak olyan lakást építeni/venni ami megfelel az igényednek.


Én tuti nem akarnék túl jó szinten élni és mondjuk a 10%-ból oldanám csak meg a lakhatást és a többi pénzt befektetném.


Sokan írják az ingatlant és az nekem is szimpi de közben meg azért annak elég nagy a kockázata, ott rengeteget lehet veszteni, mert nincs az hogy megy az ingatlan ára lefelé te meg még időben kiszállsz.


Ennyi pénznél mindenképp érdemes diverzifikálni és több mindenbe befektetni. Aztán így lehetne pár lakást is venni de én tuti raknék pénzt államkötvényekbe is, bankba is, illetve részvényeket is vennék. Sőt ha már ennyi pénzem lenne akkor lehet a részvényeknél az is számítana, hogy olyan cégekbe legyen a pénzem akik valami normális dolgot csinálnak és nem csak verik be az utolsó szöget a Föld koporsójába.

2022. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!