Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szegeden melyik (panel)...

Szegeden melyik (panel) lakótelepen vegyek lakást? Hol miért és hol miért ne?

Figyelt kérdés

Felsőváros, Tarján, Makkosház, Rókus. Picit beljebb a belvároshoz Újszeged, Csongrádi sgt közepe vagy Retek utca környéke. Ez az összes főbb környék úgy tudom. Mindegyikkel kapcsolatban ha van bármi véleményed akár jó, akár rossz meghallgatom.


Szempont a belváros jó elérhetősége, helyben az élelmiszer boltok választéka. Illetve nem tudom melyik környék számít jobbnak vagy rosszabbnak közbiztonság és nyugisság/csendesség szempontjából.


2022. márc. 18. 19:17
 1/2 koromarcsi ***** válasza:
Jó választás, mert Szeged egy szép, zőld egyetem város. Panellban ajánlottt a 4 emeletes, mert nincs gond a lifttel. Újszegedről 2 híd vezet át a belvárosba, ahonnan reggel és délután csúcsforgalom van és kevesebb a vásárlási lehetőség (NOVA, SPAR). Csongrádi sgt közepénél a vége felé jobb, mert ott vannak a nagy üzletek (Aldi, Lidl, Penny egy helyen) és villamos végállomás is. Makkorház É-i részén van egy áramelosztó, oda nem mennek lakni. Rókus, itt már sok újonan épült társaház van és a nagy TESCO is itt található, mely csak 2 megállóra van az előbb említett 3 üzlettől. Végül Tarján, Csillag tér környéke (én is itt lakok, Selyem utca) a körút és a töltés közti része jó, a Csillag téren sok jármű közlekedik, vásárlás Spar és sok kis bolt van. Remélem tudtam segíteni a választásban.
2022. márc. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 koromarcsi ***** válasza:
Kiegészíteném az előzőeket. Tömegközlekedés jó, van busz, villamos, trolibusz és Hódmezővásárhelyre átmenő tram-train. Az iskolák szinvonalasak az általánostól az egyetemig. Orvosi ellátás jó, mivel van orvos egyetem, igy van klinikánk is. Sok a magánrendelő is. Az üzletekből a város külső részein megtalálhatók a nagy boltok, a már emlitetteken kívűl Auchan, Decathlon, JYSK, YMÖMAX, Möbelix stb. Található a város közepén plaza, és piac is.
2022. márc. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!