Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten lehetséges lakást...

Budapesten lehetséges lakást venni 10 millió önerővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon el vagyok keseredve. Lakásvásárlás előtt állok, körülbelül 12 millió forinttal rendelkezem, amiből kb 10mFt maradna, ha levonom a további költségeket lakásvételnél. Hol lehetséges Budapesten 30-34 millióért ingatlant venni, ami nem von magaután azonnali 5-6 milliós plusz felújítást?

Zuglóban keresgéltem első sorban, de szinte nincs nagy különbség árban egy VII. kerületi körúti lakás között. Viszont mindegyikre rá kéne még költeni milliókat, amit egyszerűen nem tehetek meg.


Azt érzem, hogy nem lehet 10 millió önerővel sem kezdeni semmit, és nagyon el vagyok keseredve. Egyedülálló vagyok, szóval CSOK és hasonlók nem játszik.


Valakinek van bármilyen tippje esetleg?



2022. márc. 23. 11:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
További információk, 2 szobás ingatlant keresnék, és 360.000 forint a nettó keresetem.
2022. márc. 23. 11:19
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát sajnos a 10 millió a mai világban már nem feltétlenül elég, mert tényleg ott tartunk, hogy lassan 30 alatt nincs lakás és még arra is 5-6 kell felújításra.
2022. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Én amit tudok ajánlani, Kőbánya, Újhegyi lakótelep.


Hátránya, hogy viszonylag kint van, viszont 3-as Metró, vasútállomás a közelben van, meg alapvetően halál csendes, nyugodt környék. Kivéve azok az utak, amiken a buszok járnak, mert az rohadt zajos tud lenni.


Nem nagyon látok a környéken C típusúakat, azok is inkább máshonnan keverednek oda.


Mondjuk az őrület, hogy még itt is 32-33 körül vannak hirdetve a lepukkant lakások is. Én fél éve még 21-ért vettem ami már akkor is ajándék volt.

2022. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom, van interneted és be tudod állítani a többi hirdetési oldalon is a paramétereket, az elsőn beállítottam neked.


[link]

2022. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Kompromisszummal lehet. Nem a belvárosban meg a legdrágább keruletekben kell nézni, és nem új építésű, puccos állapotút.

Majd idővel felújítod, csinosítod, csak lakható legyen.

A külső kerületek sem rémesek, csepel, pesterzsébet nagy része is élhető hely. Persze nincs minden a szádban, de ha a sült galambra vársz, ilyen fizetés mellett pár hónap múlva már ott se kapsz semmit.

2022. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Epitoiparban dolgozom de evvel a felújítási és egyéb bevezetett támogatások miatt már sztem is vicces ami lassan megy itthon. Hallok olyan beszerzésekről, hogy lassan Ausztriából olcsóbb behozni ide az anyagot. Aztan háromszoros berkulonbség van a két ország között. Valami itt nagyon el lett szúrva.
2022. márc. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én Borsodba lakom és egy 1,5 szobás bérházi lelakott lakás, szar környékkel 12 millió az alja de van ami 18 millió... Csak arra írom milyen árak vannak pedig ez a legalja...
2022. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
10-12 millió az egy autó ára ne szórakozzál már, ebből nem veszel lakást. Pláne nem Zuglóban. Add lentébb az igényeket! Minek Zuglóban élni? A Pest melletti településeken Solymár, bugyi Szentendre stb olcsobb lakások vannak. 360 bol gyujtogessél meg egy két evig, utána hitel és tudnal sikerül
2022. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

10 gurigából vennék egy 10 év körüli 7-es BMW-t, S Mercit vagy A8-as Audit. Bőven elég ha lemész vele a diszkóba:

[link]

[link]

vagy itt egy S-Klasse, megafull, 20-as AMG felnikkel:

[link]

A maradék 2 gurigát kiveszed ATM-ből, viszed kp-ben a bárpulthoz. Tapadnak a lukak, a buli végéig kiválasztod, hogy melyiket viszed haza. Másnap megigénylitek a csokot és a babatermelő hitelt, így lesz egy fullos puncifogó verdád és ajándékba kapsz 30 misit, problem solved.

2022. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 misiből szalonautót vegyen!!!!!!!!! A német szarok 30 nal kezdődnek szalonbol :D mondom úgy h mercis vagyok 😂😂
2022. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!