Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 30-40 millió forintért hol...

30-40 millió forintért hol vennétek ingatlant úgy, hogy Budapesten dolgoztok (keleti agglomeráció kivételével)?

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
A munkahelyemtől 1-5 perc sétára és közel ahhoz a járműhöz, amivel haza járok vagy különórára járok, vagy a szerelmem lakik... szóval közel oda, ahol dolgom van.
2021. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilván városra gondoltam
2021. jún. 12. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Budapesten.
2021. jún. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Óbudán.
2021. jún. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

2: Nyilván ha a munkahelyed Budapest, akkor onnan 1-5 perc sétára lévő helyszínek is Budapest. Vagy mire gondolsz?


Ha pl. a Lehel tér 4-ben dolgozok, akkor a Lehel téren vennék, de csak akkor, ha a vidéki otthonom, ahova hazajárok, a Nyugatiből érhető el, tehát a Lehel térről pár száz méterre van a Nyugati, és a szerelmem, vagy a különóráim helyszínei is a környéken (értsd 1 km-en belül) vannak a Lehel térhez.

Tehát munkahely épületétől 1-5 perces sétára vennék.

Ha a munkahely pl. Csepel belváros, és autóval járok haza, akkor meg ott vennék, ahol rá tudok fordulni az autóútra és ahonnan be tudok sétálni a munkahelyre és ahonnan perceken belül átérek Ferihez szeretkezni.:)

Nem utazgatnék napi 4 órát sem a munkahelyhez, sem edzésre, se heti 12 órákat haza...

2021. jún. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy mit akarsz venni és mekkorát.

Ház vagy lakás, tégla vagy panel, esetleg könnyűszerkezetes? Mekkora? Milyen műszaki tartalom az elképzelés?

Egyébként elsődlegesen a közlekedést és a környék lakosságát nézném meg.

2021. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Milyen lakást akarsz és hol? Mik a feltételek?


30-40 között bőségesen van mindenféle!

2021. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Én speciel Martonvásáron vennék.

Nekem tetszik a hely, közel a Velencei-tó, a Balaton és 30 km-re van a Déli pu-tól, ahova alkalomadtán, ha a kocsival gond van, 30 perc alatt bevisz a vonat.

[link]

2021. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%

Nekem fura már a kérdés is, ritka az, hogy valakinek 30-40 milliója van.

Vagy van 30-32, 35-37, 38-40, de azért ez a "röpke" 10 milliós szórás ez nekem fura, kicsit kamu gyanús.


Mindenesetre ekkora intervallumba belefér akár az 1. kerületben egy kis lakás, vagy egy nagyon szép ház Budapesttől kicsit messzebb de még Pest megyében.

Meg nagyobb lakások ( panel főleg ) Budapest jobb lakótelepein is bőven belefér ennyiből.


Tehát konkretizálni kéne mi az elképzelés.

2021. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nyilván hazudnék egy teljesen anonim oldalon :D logikus :D

Budaörs lesz a befutó egyébként ha minden jól alakul

2021. jún. 13. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!