Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten 4 hálószobás ház...

Budapesten 4 hálószobás ház 35-40 millió körül?

Figyelt kérdés

Ingatlanon ebből a kombinációból kb. 70 ingatlan jött ki, de mindegyik rossz. Vagy súlyosan felújítandó vagy totál kényelmetlen az elrendezése vagy ilyen müvelés alól kivett osztatlan(!) közös tulajdonon álló ramaty..

Olyan házat keresek igazából, aminek 4 hálószobája van. Nappali nem fontos. Minimum egy hálószobának a földszinten is kellene lennie a szüliem miatt, de az mellékes.

Szóval 4 háló és budapest külső kerületeiben kellene lennie, pl. 17. vagy 18. kerület.


Találtam erzsébetfalun is a 20. kerületben, de nem szívesen csesznék ki magammal meg a családommal, hogy ilyen helyre költözünk, ha értitek.. sok a brazil.


Van valamilyen csoport, ahol tudnék kérdezősködni vagy inkább hagyjam ezt?



#Budapest #ház #Rákoscsaba #Rákoskeresztúr #35 és 40 között millió, de inkább 35
2021. okt. 18. 21:24
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
97%
engedd el... 60 milla plusz
2021. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
De még ilyen rákoscsabán meg soroksáron is?
2021. okt. 18. 22:09
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod.
2021. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én napról napra figyelem az új hirdetéseket és az árváltozásokat: sajnos itt a külső részeken is ami télen 40 millió volt, az most 60. Egy nagyobb ház már gyakran 100 fölött van, pedig Pestszentimréről van szó.
2021. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért 4 hálószobás... Max bontandót ha kapsz.
2021. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg durva, hogy nincs semmi normális. Azért linkeltem párat, ami talán még vállalható...


[link]

[link]

[link]

[link]

2021. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Utolsó ház csepel-hároson nem is lenne rossz, pont két generációs,ami nekünk kellene.


Bár kicsit kiesne tömegközlekedésből, mert autónk egy van, de azt a szüleim használják, páromnak meg nekem nincs.


Azért 60 millió elég durva.


És ilyen városok, mint Tököl vagy Szigetszentmiklós? Buktatójuk lehet?

2021. okt. 18. 22:46
 8/44 anonim ***** válasza:
93%
6-os vagyok. Igen, Csepel-Háros nagyon kint van, sajnos a tömegközlekedés sem a legjobb, a buszhoz ki kell sétálni a II. Rákóczira, ami gyakran bedugul :( De ennyiért máshol nincs, hely (vagy állapot) szempontjából kompromisszumot kell kötni. Tököl, Szigelszentmiklós is nagyon megdrágult, de nézz szét ott is, hátha! A HÉV nagy előnyük, de kocsival bedugulsz minden csúcsban.
2021. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
90%
Ja és Háros tudtommal zártkert, de nem vagyok benne biztos. Az biztos, hogy földes utcák vannak arra és kisebb nyaraló-jellegű házak.
2021. okt. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Jó vicc! :-D

VIII. kerületi, 105 éves házban lévő 65 nm-es, két szobás, második emeleti felújítandó lakásomat adtam el pár hete alig egy hetes hirdetés után 31 milláért.

De a remény hal meg utoljára...

2021. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!