Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit jelent az hogy harlembe...

Mit jelent az hogy harlembe ne menj? Budapesti ingatlanvásárlás kapcsán tanácsolták. Mi az a harlem pontosan?

Figyelt kérdés
2022. márc. 25. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Harlem egy nagyon nyüzsgő városnegyede New Yorknak. Talán innen vették át, hogy nem túl nyugis környék, de az is lehet, hogy totál tévúton vagyok, csak következtetni tudok, én sem tudom pontosan, hogy Budapesten mit jelent a "harlem".
2022. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

New York része és elég veszélyes volt, talán ma már nem annyira.

Nálunk a veszélyes városrészeket, vagy ahol kisebbségek nagyobb mértékben vannak jelen.

2022. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Egy főként feketék lakta városrész volt nulla közbiztonsággal.
2022. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Aminek nálunk a cigányok a megfelelői?
2022. márc. 25. 12:49
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan.
2022. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja hogy akkor ez aféle virágnyelv ahol így senkit se bántunk meg mert még kisebbségnek se nevezzük őket és a becsületes cigányok ki is vannak hagyva a témából mikor a harlemet emlegetjük/szidjuk, s így ebben az esetben ők se bántódnak meg?
2022. márc. 25. 13:05
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A becsületes cigányt ugyanúgy gyűlölik a retek cigányok, mint a fehérembert. Nem véletlenül menekülnek el.
2022. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

6:

Nem feltétlenül csak a cigányokon van a hangsúly, a lényeg, hogy rossz környékre ne költözz. Nem akarok megemlíteni ilyen környékeket, nyilván vnanak ilyenek, de folyamatosan változik is, hogy mi számít veszélyes környéknek. Mondjuk megjegyzem, Budapest legrosszabb környékei is sokkal biztonságosabbak, mint egs USA nagyváros rossz környéke.

2022. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#8: "Budapest legrosszabb környékei is sokkal biztonságosabbak, mint egs USA nagyváros rossz környéke."

Biza, ez nagyon így van, tapasztaltam...

2022. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2022. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!