Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha kis lakást vettem akkor...

Ha kis lakást vettem akkor már elrontottam az életem?

Figyelt kérdés

Lett volna egy 51 m2-es is, de elég rossz környéken és én a 45 m2-eset vettem, ami parkosított, liftes, részben felújított lakás és a központban van mindenhez közel. Másfél szoba, amit úgy kalkuláltam, hogy két gyerek, ameddig 5 évesek nem lesznek el tudnak lenni a 8 m2-es kis szobában, azután veszünk párommal egy nagyobbat. Párom egyébként jelenleg nincsen.

Viszont most azt mondta keresztanyám, hogy ez nagyon kicsi lesz és nem látja ebben a jövőt. Tudom, hogy nem nagy, de nem láttam jelen helyzetben jobb lehetőséget mint befektetni ingatlanba a pénzem, hogy legalább az infláció miatt ne folyjon ki a kezemből. De most azon kattogok, hogy mégis miért nem a nagyobbat vettem, hiába, hogy a környék tényleg nem volt bizalomgerjesztő...

Ezzel most már vége az életemnek, nem vállalhatok soha 1 gyereknél többet a hely miatt? Egyáltalán normális nő össze sem fog velem jönni? 31 vagyok.



2022. máj. 24. 12:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
...meg főleg az IQ-jával.
2022. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi, az 51 is krva kicsi lett volna...

Ezt el lehet adni és venni másikat amikor szükséges.


(54 a mi házunk, ez 2 embernek elég talán a nyugodt élethez (bár privát szféra így sincs)., az egyik gyerekünknek pl saját ágya sincs mert nincs hely neki... Pont azért vagyunk gondban, mert vagy ekkorát vagy kisebbet tudnánk venni normálisabb helyen, vagy nagy házat egy világvégi faluban :S)

2022. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"az egyik gyerekünknek pl saját ágya sincs mert nincs hely neki"


Emeletes ágy nem játszik??

2022. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
10%
13, több okból sem, sem egy nagyobb amin ketten elférnek
2022. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%

#15

Nem látok más kiutat!

2022. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd ráérsz akkor, ha "a nehezen megszerzett nőd" lenyúlja a lakásodat.
2022. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont most azt mondta keresztanyám, hogy ez nagyon kicsi lesz és nem látja ebben a jövőt."


Lehet azt hiszi, hogy őt akarod elvenni? :D

2022. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%
A kérdező hasonló helyzetben van mint én. De elég szomorú ha ezzel akar nőt fogni. Én is ezzel akartam, 2 szobás lakással meg 3 szobással. Ha ezzel "szerzel" meg egy nőt akkor ő csak emiatt van veled és nem lesz hosszúéletű a dolog mert nem miattad/érted van veled hanem a vagyonod miatt és nyilván minél több annál jobb.
2022. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
19 ebben amúgy igazad van.
2022. máj. 24. 16:40
 20/21 anonim ***** válasza:

Tehát az a megoldás, hogy te keresel egy olyan nőt akinek már van saját lakása.

Így egyik fél sem gondolhatja, hogy a másik fél a lakására hajt.

2022. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!