Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Eladnám lakásomat lenne is...

Eladnám lakásomat lenne is vevőm.Viszont a ház amit vásárolnék még bizonytalan h mennyi idő múlva lesz eladó x hónap. Hogy intézzem a vevőkkel?

Figyelt kérdés
Nyilván nem akarok foglalót kérni mert az én vételem 1 től 3 hónap is lehet. Vagy ne adj isten meggondolja az eladó időközben, bármi megeshet. Mi a legjobb megoldás? Ingatlanos értékesíti a lakásomat.

2022. máj. 26. 04:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy ne add el.


Foglalót nem kérsz, de ők is leléphetnek így, nem is várható el tőlük hogy várjanak a te bizonytalan házadra.


Ez így nem kivitelezhető.

2022. máj. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem is várom el, alapból én úgy gondoltam, hogy megmondom h ha érdekli őket a lakás várakozás van, nem kérek foglalót se semmit amíg az én vételem nem tuti. Több vevő is lenne,az érdekelt volna, hogy ha akarnak várni arra van e valami létét vagy egyéb megállapodás forma.
2022. máj. 26. 04:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog menni szerintem. Szépen elteszed az érdeklődők számát és ha már fix lesz az időpont amikor meg tudod venni a másik házat akkor szépen visszahívogatod őket, hátha még érdekli őket a házad.
2022. máj. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Albérletbe mész ha eladtad a lakást, a vevőket meg nem szopatod.
2022. máj. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1 hónapra albiba? Nyilván....
2022. máj. 26. 08:18
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

F#sz nélkül nem lehet b#szni papa.

Felőlem akár a híd alá is mehetsz.

2022. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom milyen megoldást vársz, tárgyaláson kívül nincs más megoldás.


Mégis mit mondasz nekik? Rendben, eladom nektek a lakásomat, hagyjatok fel a kereséssel, de csak akkor adom oda ha én is meg tudom venni amit akartam, de lehet nem, még nemtudom...


közben lecsúsznak 3 másik jó ingatlanról miattad. Ahogy fentebb írták, elteszed a számukat, megigéred nekik hogy azonnal értesíted őket amint hajlandó vagy szerződést aláírni. Abban fixáljátok a birtokbaadás időpontját, addig elhúzol onnan.

2022. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7/7 kB. ezen az állásponton vagyok
2022. máj. 26. 11:23
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

De ha 3 telefonszámot elteszel, akkor 2-t átcseszel.

Mindenkinek is eladod?

2022. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8: Ha bizonytalan a vásárlásod szüneteltetném az egyezkedést.
2022. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!