Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az ilyen lakások mennyire...

Az ilyen lakások mennyire mennek nyomott áron?

Figyelt kérdés

Kétlakásos társasházzá nyilvánított családi házban élek. Alsó szint egy helyrajzi szám, és a felső is egy helyrajzi szám, ahova fedett beton lépcső vezet fel. A telek, ami 2000 nm osztatlan közös tulajdon, de le van kerítve privát rész.


A lakások négyzetméterára itt a városban 500e/nm körül vannak, kertes házaké pedig 450e ft/ nm körül. Az enyém se nem lakás, se nem ház, valahol a kettő között, hiszen van 900 nm kerthasználatom, saját kiskapum.


A lakásom 2007-ben épült, 120 nm, fél éves garanciális beépített konyhával, gépekkel, korszerűsített fűtéssel, esztétikai tuninggal (új parketta, friss festés)... A fürdő még retro. :) Kívülről még kell dolgozni a házon, nincs leszigetelve, és 1-2 nyílászáró még a régi.


Nem valószínű hogy eladom, de érdekelne a mostani piaci értéke. Kicsit túlárazottnak gondolom az ingatlan.com-os árakat.


2022. máj. 26. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szegeden a panellakások ára is 500-ról indul, és simán van 7-800e/nm is. A lényeg nem mindegy melyik város és milyen környék, de ha jó akkor azt mondom manapság 80m +/-20. ez így elég tág de pl szegeden ilyesmi áron tudom elképzelni egy kertvárosi részen ezt a közel új házat/lakást.
2022. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És hol van?
2022. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 2007-ben épült, akkor nem tudom értelmezni, hogy vannak benne régi meg retro részek....
2022. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy 2007 az már valójában 15 évvel ezelőtt volt, az építkezést pedig már megkezdték 2005-2006-ban, a lakhatási engedély lett 7-ben kiadva. így nézve 15-17 éves ingatlanról beszélünk, az akkori új fa nyílászárók pedig olyanok is. :)


Fejér megyei kisvárosban van, BP-től 35 km-re.

2022. máj. 26. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:
4: Nézd, 17 éve újítottam fel a fürdőt, ugyanolyan, mint volt, nem tudom, mi baja esett a tiédnek... Retro pedig az 1940-80 közötti korszak....
2022. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor rosszul fogalmaztam. Elég sok modern fürdőt nézegetek mostanában, mert tervben van. Inkább úgy monadnám, hogy a fürdő elég basic, semmi extra, fehér alap fürdő, semmi design vagy hasonló.
2022. máj. 26. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!