Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Meddig tarthatóak még Magyaror...

Meddig tarthatóak még Magyarországon ezek a mélyen nyomott energiaárak (áram, gáz, távfűtés)?

Figyelt kérdés
Meddig tudják fenntartani a szolgáltatók ezt a bőven ráfizetéses szolgáltatást?

2021. okt. 18. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem disztfingálni kéne, mert van, amelyik szolgáltató csak úgy érzi. :)
2021. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A közműszolgáltatók nem piaci alapon működnek. A "veszteséget" az állam fizeti, a költségvetésből. Így aztán gyakorlatilag a végtelenségig fenntartható, ha van rá politikai akarat.
2021. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Aha, szóval az eon cég veszteségét az állam fizeti? Az eon egy német tulajdonú magáncég...
2021. okt. 18. 12:51
 4/12 anonim ***** válasza:

Az Eon közszolgáltatást lát el, tehát beletartozik abba amit az állam támogat... Az lènyegtelen, hogy ki a tulaj.


Ugyanez van a tömegközlekedèssel, az állam támogatja a Volánt vagy egyèb társaságokat...

2021. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudjuk, milyen háttéralkuk zajlottak. Azt tudjuk, hogy mikor a rezsicsökit bevezették, akkor nyílt közleményekben fenyegetőztek a szolgáltatók, hogy majd fejlesztéseket lesznek kénytelenek visszafogni, satöbbi. Aztán a következő 3 évben, míg egyiküknél dolgoztam, nem volt semmi ilyesmi, és a haszon meg nem csökkent. Azért írtam fentebb, ezt nem egykaptafára kezelendő.
2021. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Sokáig, adóba kifizetjük, ezért van 27%-os áfa, csipsz adó, az se az egészségügynek megy.
2021. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te annak örülnél, ha többet fizethetnél?
2021. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Remélem mindig!

Ha veszteséges lenne az e-ON, kivonulna.

2021. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nem lesz. A lakossági fogyasztók ellátása az egy nyűg. Ha azt le is adná az ejon, a szabadpiac az, ami a nyereséget hozza.
2021. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A választásokig!

utána meg majd benyögi himmel-hámmal az Orbán hogy ez nem tartható fent örökké,mert bele rokkan az ország. Ha meg elveszti netán a választást a Fidesz(sztem nem fogja) akkor meg a baloldal fogja emelni és akkor meg ...Bezzeg ügye mi megmondtuk már akkor előre hogy a rezsicsökkentést eltörli az a mocskos baloldal.

2021. nov. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!