Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Putnok,Mohács, Salgótarján,...

Putnok,Mohács, Salgótarján, Kazincbarcika ezeken a helyeken lakásvásárlás befektetési célból?

Figyelt kérdés

5 millió forint alatt mindegyik helyen találtam lakásokat.

Érdemes valamelyik településen lakást vásárolni,hogy kiadjam albérletnek?

Vagy inkább kidobott pénz lenne csak?



2022. jún. 11. 15:17
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Olyan helyen add, ki ami varoskozeli. Rokkant telep, kemerovó, Szérűskert jó

....a többitől menekülnek.

2022. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Jó de Miskolc 170ezres nagyváros, amely nem is olyan rossz amilyennek beállítják.


Befektetés céljából Kazincbarcika. Salgótarján hiába megyeszékhely, kb a Veszprém megyei 20ezres Várpalota is letolja minden részben.

2022. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Már bocs, de komolyan az ország negyedik legnépesebb városát hasonlítod össze Isten háta mögötti unalmas kisvárosokkal? Gyűjts még egy kicsit és vegyél még egy lakást Miskolcon.
2023. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem jó, de nem is tragikus.
2023. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 elistvan ***** válasza:
100%
5 milla alatt Miskolcon gondolom Lyukón volt lakás. Szerintem ha ott veszel jobb ha inkább elosztogatod a pénzt, így is jobban játnál.
2023. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Jómagam is gondolkoztam rajta, hogy veszek itt ingatlant Borsodban valahol.

Nem hinném, hogy az országnak ez a része, mindig ilyen szegényes maradna.

7-11 millió forintért, olyan kertesházakat lehet itt vásárolni, ami nálunk Győrbe, 25-30 milliónál kezdődik.

Nagyon jól tudom, hogy miért ennyi az ára, de befektetésnek hosszú távra jó ötletnek tartom.

nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!