Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyit lehet alkudni Debrecen...

Mennyit lehet alkudni Debrecenben egy lakás árából? Wesselényi – lakótelep, szuper környezet, 1. emelet, cseréptetős társas.Vannak felújítottabb lakások olcsóbban, de ott a környéket nem lehet felújítani. 50 millió körül van az ára. THX.

Figyelt kérdés

#Debrecen #Vígkedvű Mihály #Wesselényi - lakótelep
2022. jún. 16. 14:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9. Vagy olyan ordítóan túlárazva hirdette, hogy ezzel ő maga is tisztában van. Miért hirdetné annyiért, amennyiért soha nem fogja tudni eladni?
2022. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem akkor is sántít a dolog.

4 millió az 4 millió.

Persze ne legyen igazam és találja meg a kérdező ebben álmai lakását.


(...és ne az eladó találja meg álmai balekját.)

2022. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekünk is most kezd összeállni a kép, mivel volt egy olyan megjegyzés, hogy az ár szűrőként is működik, vagy valami ilyesmi, illetve kis lakóközösség él ott (talán 12 lakás) és tekintettel vannak egymásra a lakók, hogy ne akárki költözzön oda. Illetve azt is mondta, hogy aki ismeri ezt a környéket az tudja, hogy figyelnek egymásra az utca lakói és nagy az összetartás, valamint aki konkrétan itt keres, az tudja, hogy nem lő mellé. Egyébként a lakásra lehetne költeni, melyikre nem, bár így is jó állapotú ugyan, de ennyi alkuból az is beleférne. Kicsit olyan érzésem kezd lenni, hogy neki igenis számít kinek adja el.
2022. jún. 17. 20:58
 14/15 anonim ***** válasza:
93%
13-as, ez egy ordas nagy kamu, az eladó elköltözik onnan, hol érdekli már őt az otthagyott lakóközösség. Egyszerűen azért enged ennyit az árból, mert piszkosul túlárazva hirdette meg, és még az árengedménnyel is simán jó áron adja el. Másrészt aki elad egy ingatlant az valószínűleg másikat vesz belőle és nem mindegy mennyi idő telik el a kettő között, tehát lehetséges az is, hogy az eladó belekezdett egy vásárlásba és már sürgeti az idő. Egyébként az egy szar környék, én biztos nem költöznék oda.
2022. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Bírom, mikor a kanapét fotózza, pedig nem is azt akarja eladni. Mostanában rengeteg lakáshirdetést láttam, ez nagyon gáz hirdetés, elégtelen és rossz fotók.

Én azt a környéket csak a belvároshoz képest tartom jónak, tehát hogy közel van a belváros, mégis kicsit kellemesebb, sok a fa, növény, nekem az a gyengém.

Egyébként én nem vagyok oda a környékért, bár szép "lakótelep", a gimnázium miatt iszonyat forgalom van ott, reggel 7 és 8 között szinte bedugul az a pár utca. Az viszont igaz, hogy összetartó közösség van ott.

2022. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!