Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Eljárási szerződés még létezik?

Eljárási szerződés még létezik?

Figyelt kérdés

Huszonéves egyedülálló tanárnő vagyok, a garantált bérminimumot kapun tanárként, viszont nincs saját lakásom. Sajnos az albérleten megint emelni akarnak, már nem bírom fizetni, ha enni is szeretnék még.


Nincs olyan oldal, ahol meg lehet ismerni idős, örökös nélküli embereket, akik segítségért bevesznek örökösnek? Mindent megtennék, főzés-mosás-vasalás-takarítás, csak legyen valaha egy saját otthonom...



2022. júl. 9. 08:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

10! A beállítottságot érdeklődési kőr nagyban befolyásolja.

Engem annak idelyén egyáltalán nem érdekelt az irodalom, nyelvtan, és hasonló órák tartalma. A 2eshez elég is volt ami órán rámragadt, mert ha volt házi az szinte biztosan óra előtt készült el.


Én olyan szakmákat nézegettem, amikről mindenhonnan azt hallottam, hogy jól meg lehet élni. Így lettem gépészmérnök, és jó döntés volt. Pl egyedülállóként építkezek , szülői segítség vagy öröklés nélkül!

Nem mondanám hogy szeretem, de érdekel és változatos amit csinálok. Lehettem volna az is amire vágytam, csak akkor úgy élnék mint a kérdező.


Ha minden számlamat, hitelem feladom, és úgy élek ahogy azt megszoktam (jól), még akkor is megmarad a fizetésemből min. Havi nettó 150-200000!!! Így egy váratlan kiadás nem izgat.

34F

2022. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Viszont angolt vagy németet lehetne tanítani, arra is nagy igény van.
2023. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!