Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » X. vagy XX. kerületben érdemes...

X. vagy XX. kerületben érdemes lakást venni befektetésnek?

Figyelt kérdés
Bármilyen szempont érdekel. Kiadhatóság, közlekedés, közbiztonság stb.

2022. aug. 16. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát előtte jól szét kell nézni a "szomszédságot", környéket...

Vannak nemajánlott, dakotás helyek...

2022. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lakásom eladó a X. kerületben.
2022. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Mindkettő elég lepra hely. Kőbányán talán van egy-két kevésbé lepukkant rész. Szóval a kettő közül még mindig inkább azt ajánlom. De inkább egyiket se.
2022. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Befektetésnek egyiket sem :D
2022. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kőbányától mindig is viszolyogtam, Erzsébetet szerettem, mert szerencsés helyen laktunk családi házban, a központhoz és mindenhez közel.

Mégis azt mondom, hogy egyikbe se fektess pénzt jelenleg. Rossz a hírük.

Akkor már inkább a VIII-ba, annak mára már csak a híre maradt meg, ezért még mindig olcsóbb, vannak jó részei és mégiscsak a belváros, egyetemekkel.

2022. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

előttem szólókhoz csatlakozom, egyik kerületbe sem.


De, ha mégis...akkor az első szempont a szomszédság, a második a centire pontosan kimért, bekerített telek, permentesen. Ha bárkinek szomszéd-joga van, mert a házfala a telekhatár, akkor ne!


Te lakást kérdeztél, ott inkább a lakók.


Én a XX. legjobb helyén akartam venni egy panelt(többet is hirdettek a környéken). Időm volt, ezért a legkedvezőbbnek tűnő épület előtt az autóban ülve várakoztam reggel két órát, meg délután...ezt néhány napig csináltam, és a mai napig öröm tölt el, hogy nem vettem ott panellakást.

2022. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hogy mennyit szánnál rá!

Én 30 M-ig állítottam be a figyelőt és így is van jócskán.


Tessék, ez tökéletes befektetésnek, kiadásra:

[link]


De keresgélj itt:

[link]


Tanács:

BÁRHOL, BÁRMILYEN társasházi lakást vennél, előtte tájékozódj a közös képviseletnél a ház anyagi helyzetéről, a felújítási alap nagyságáról, a lakók fizetési hajlandóságáról!

2022. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk érdekes ez is. Én Újhegyin lakom és itt tele van bérlőkkel a panel. Nyilván nem az egyetemista értelmiségi csoport, inkább amolyan vidéki suttyók meg városi prolik közössége. A lakások általában kínaiak kezében van és tőlük bérelnek.


Leszámítva, hogy mindenki dohányzik, baj nincs velük, főleg hogy dolgozó emberek, reggel mindenki elmegy este megjönnek, és mindenki ül le TV-t nézni meg aludni. Szóval összességében csendes, ha jó helyen van a lakás.


Kisebbségek akadnak, de azok voltak eddig bárhol is laktam, ehhez képest itt még nyugis is.


Engem két dolog zavar a forgalom zaja. repülők nem is annyira, de a ház előtt eljáró napi 1 millió busz az zajos.


Amúgy kiadásra sem vészes, 2 szobás lakásomhoz hasonlóakat 140-160 ezrekért adnak ki, 1 szobásakat 120-140 között.


Közlekedés elég relatív, nyilván nem az veszi ki, aki a belvárosban dolgozik, hanem inkább akik a környéken.


Összességében rosszabb a híre a környéknek mint amilyen, legalábbis ez a rész. De igazából jót sem tudok róla elmondani, lakni kell valahol, munkahelyem is közel van, de ha pénzem engedné kérdés nélkül elhúznék innen át a Budai oldalra.

2022. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!