Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tápiógyögye, -szele, -bicske,...

Tápiógyögye, -szele, -bicske, -szőlős és -szentmàrton települèseken milyen a közbiztonsàg, èrdemes ott hàzat venni?

Figyelt kérdés
Egyik rokonomnak nem sok pènzből kène olyan hàzat vennie, ahonnan Budapestre tud ingàzni. Ezen a környèken tudna venni, csak a közbiztonsàg miatt aggòdik.

2022. aug. 17. 05:35
A kérdező szavazást indított:
Veszèlyes környék, felejtős
Nincs semmi gond arrafelé
A közvetlen szomszédoktól függ
7 szavazat
 1/6 Kólauborkával ***** válasza:
19%
Ottlakó ismerös Újbarkot és Szárt ajánlja, azt mondja Bicskét nem…
2022. aug. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ingázni Tápiőgyörgye, tápiószele településről lehet a legkényelmesebben.
2022. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 Újbarok és Szár települések Tatabánya mellett vannak, nagyon eltévedtél 😀
2023. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem tudom, merre nézelődik vagy vett-e már, de régen én pl. féltem ettől a régiótól, viszont ott vettünk házat (Tápiószőlős) és nagyon barátságos, rendezett. A környező településeket is bejártuk már, nincs velük semmi gond. Nyilván olcsóbbak a házak, egyrészt a közlekedés miatt, másrészt mert nem annyira kedvező a környezeti adottsága (itt arra célzok, hogy kirándulni/túrázni nincs annyi lehetőség, mint pl. Komárom-Esztergom megyében)
2023. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ez már egy éves kérdés. Kedves 4 es válaszolo , hogy tetszik az itteni élet ?
2023. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm kérdésed, eddig teljesen pozitív a tapasztalatunk, bár egyelőre a házzal vagyunk elfoglalva, de azért járjuk a környéket, ahogy időnk engedi.
2023. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!