Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért mondják az ingatlanosok...

Miért mondják az ingatlanosok hogy itt van náluk vevő?

Figyelt kérdés

Fent van ingatlan.com, jófogason facebookon.

Ki írtam hogy ingatlanos segítségét nem kérem.

Pofátlanul hívnak avval hogy van vevőjük és mikor nézhetné meg?

Mondtam neki, hogy fenn van oldalakon ott telefonszám is van .

Erre elköszön.



2022. szept. 2. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
El akarnád adni olyan fogyatékosnak az ingatlanod, aki képtelen saját magától megnézni az ingatlan hirdetéseket az ingatlan.com-on és neki egy ingatlanos segítségére van szüksége? Nem hinném. Persze az ingatlanosok is kamuznak, szóval még ez a kérdés is tárgytalan.
2022. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legáltalánosabb kamu ingatlanos szöveg.

Hogy pont ilyen lakást keresnek a vevői.

Aztán ahogy aláírtad a szerződést, akkor hirtelen épp külföldre mentek nyaralni az emlegetett vevői...

2022. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak mese
2022. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kamu 90%-ban, node megismertünk egy ingatlanost, aki pár nap alatt eladott a házban egy lakást. Felhívtuk, eljött elmondani a feltételeit, hogy megy, ez stb. Majd közölte, hogy van egy vevője, 1 óra múlva itt tud lenni megnézni a lakást. Jólvan mondom ez tuti kamu, csak ki akarja csikarni, hogy aláírjuk a szerződést vele. Végül amúgyis aláírtuk volna, de a meglepi, hogy a vevő jelölt tényleg jött és másnap ajánlatot is tett. Elég jót. :D

Kiderült, hogy az előző lakásra is tett ajánlatot, csak arról lemaradt, ez meg jobb kondíciókkal rendelkezett, így nem volt kérdés, hogy azonnal lecsap rá.

2022. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!