Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért akadt ki az ingatlanos,...

Miért akadt ki az ingatlanos, amikor kikötöttem, hogy nem akarok kutyamániás szomszédot acsargó, őrjöngő kutyákkal?

Figyelt kérdés

Utálom a kutyámat, direkt elmentem többször arra a környékre, igazából a szomszéd volt a lényeg. Igaz van kutya, de bent van a házban, így nem zavar.


Tényleg olyan gáz, ha valakinél a házvásárlásnál szempont ez is?



2022. szept. 22. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Lehet azon akadt ki, hogy más nem szokta ezt kérni tőle. Lehet jogos az igényed, csak ez épp nem tartozik az ingatlanosra. Nem figyeli az ingatlanok szomszédságát, hogy hol van és hol nincs ugatós kutya. Erről neked kell meggyőződni személyesen ha elmész megnézni az ingatlant.
2022. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Ház. A legtöbb háznál van házőrző, mert kell a cigányok miatt.

Nehéz olyan házat találni, ahol nincs egy szomszédnak sem.

2022. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2 Ez igaz, de nem minden kertes háznál acsarog, örjöng a kutya/kutyák. Ez semmiképp nem az ingatlanos feladata, hogy ezeket az ingatlanokat kiszűrje.
2022. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos arra nincs garancsia, hogy ha most nincs is kutya, még később lehet, és este a sokadik szomszéd kutyáját is hallani fogod. Ez egy olyan kérés szerintem amit képtelenség teljesíteni hacsak nem egy világvége tanyára költöznél.
2022. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az utcában nyilván van, végig is mentem, csak a szomszédba ne acsarogjon a dög éjjel-nappal meg ha kint vagyok a kertben. Az ingatlanos meg milliós jutalékáért igazán megkérdezhetne ennyit a tulajtól, elvégre mégiscsak ő adja el.


Nem "cigányos" környék, gazdag családi házas, amolyan kertvárosi övezet.

2022. szept. 22. 15:59
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Rád én is acsarognék! Vaúúú!
2022. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
6. A húgom is ilyen. 3-4 éves korában acsargott rá + a kezét megkapta egy kutya, ami után egész nap sírt és ahelyett, hogy feldolgozta volna felnőtt módon ezt a traumáját simán csak utálja/fél a kutyáktól a mai napig.
2022. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo! Koltozz belvarosi tarsashazba! Ott mindenkinek a lakasban a a kufyaja. Nalunk tok caend van a 4-6 villamos vonalan levo tarsashazban. Nekunk is van tipik hazorzesre szuletett kutyank. Egesz nap csendben van,nem jon hozzank senki. Nagyon ritkan ugat kicsit jelzesertekkel,ha ugy itemi meg.


Merteshazban mi se birnank a kutyaugatas miatt.

2022. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ingatlanosnak ez 1 plusz feladatot jelent.
2022. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Mit fogsz tenni, ha a költözésed után vesz a szomszédod kutyát, vagy jön egy új szomszéd kutyákkal?
2022. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!