Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért akadt ki az ingatlanos,...

Miért akadt ki az ingatlanos, amikor kikötöttem, hogy nem akarok kutyamániás szomszédot acsargó, őrjöngő kutyákkal?

Figyelt kérdés

Utálom a kutyámat, direkt elmentem többször arra a környékre, igazából a szomszéd volt a lényeg. Igaz van kutya, de bent van a házban, így nem zavar.


Tényleg olyan gáz, ha valakinél a házvásárlásnál szempont ez is?



2022. szept. 22. 15:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A kiakadás túlzó szerintem is, udvariasan azt kellett volba mondani, hogy nem tapasztalat ilyet. A vevők sok buta kérdést feltesznek, pl. teljesen új házban milyen gyakran romlik el a lift stb. Nem neki való az eladás, ha nem bírja idegileg.
2022. szept. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az ingatlanost megbízod,tehát "aki fizet,az muzsikáltat".Gondolom a megbízás előtt említetted ezt,és ha így van,miért vállalta el? Ha nem tetszik Neki a kérésed,nem tartja jogos igénynek,mondja meg,indokolja. Az tény,hogy ami ma így van,holnap lehet másképp',de ez a Te kockázatod. Az ingatlanos a vételnél működik közre,azt követően történtekért nem felelős.
2022. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!