Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik a legjobb ingatlaniroda...

Melyik a legjobb ingatlaniroda a 2. kerületben?

Figyelt kérdés
Duna House, Otthon Centrum, vagy valamilyen kisebb iroda?

2022. okt. 10. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyilván ahhoz fogsz menni, amelyik azt állítja, hogy a legdrágábban el tudja adni.

Ebből következik, nekik az az érdekük, hogy a hirdetési ár minél magasabb legyen.

Vagy megpróbálhatsz ingatlan.com társait, akiknek az a cél, hogy minél tovább hirdesd, pl nem veszik meg, mert túl magas áron hirdeted.


Ezekre elég komoly marketinget, és akciókat kidolgoztak már, pl olcsóbb hirdetni, ha drágábban árulod.

2022. okt. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lényegtelen melyik iroda ha jó az ingatlanos. Én vettem mostanság házat azt a Duna house hirdette, de sose néztem melyik iroda árulja. Viszont egyszer volt szerencsém olyan ingatlanossal találkozni aki szerintem még egy csigaházat is eltudott volna nekem adni olyan jó beszélőkéje volt.

Nem derül ki , hogy veszel vagy eladsz de olyat keress akik hitelügyintézésre is adnak lehetőséget mert amúgy úgy sokkal gyorsabban megy a hitelezés. De azért ez már kb alap szolgáltatás.

2022. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eladni szeretnénk.
2022. okt. 10. 14:03
 4/5 sanyó9999 válasza:
Kizárólagos szerződést ne írj alá,mert akkor csak ők hirdethetnek. Engem egymásután kerestek meg az ingatlanosok,dacára annak,hogy beírtam a hirdetésembe,hogy ingatlanosok ne keressenek.
2022. okt. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
OTP Ingatlanpont Szépvölgyi út vagy Szilágyi Erzsébet fasor.
2022. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!