Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest 3. kerület legdélebbi...

Budapest 3. kerület legdélebbi része (Újlak), ami a 2. kerülettel határos jó környéknek számít?

Figyelt kérdés

Az még a 2. kerülethez hasonló?


És ott még (vagy már) ugye nem teljesen síkvidék az a rész vagy igen?


Van olyan jó környék mint a 2. kerület egyszerűbb részei, nem a nagyon elit részei?


Köszönöm!



2022. okt. 24. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem közvetlenül a Kolosy tér mellett akarsz lakást venni nem rossz. ott mostanában sok az agresszív csöves. Viszont eléggé zajos, ott a Lajos utca, Nagyszombat utca, Bécsi út. Picit feljebb a Szépvölgyi út 3. kerületi oldalán, a Montevideó stb utca egész jó. Összességében elég nagy a szórás. Melyik rész érdekelne? Felhévíz már 2. kerület.
2022. okt. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Nagyjából a Bécsi út környéke es a Duna között nem túl jó.

3 helyen is laktam azon a környéken.

Elég sok a C típusú és a csöves.

Feljebb a hegyen már okés.

2022. okt. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Felhévíz tudom, hogy a 2. kerület csak például ahhoz hasonlítva milyen?


Amit írtatok hogy nem jó rész éppen a második kerülettel határos, fizikailag helyen lenne közlekedni sem rossz ahogy nézem. És pont ez lett rossz környék? Ah....

2022. okt. 25. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Kb olyan, mint felhévíz, az igazából a II. kerület puttó része, ahogy a Margit körút egesz vonzaskórzete is.

De persze a pesti oldalhoz képest még mindig sokkal jobb.

2022. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon találkozom arra c tipusúakkal. Zajos, kissé koszos, de még mindig sokkal jobb mint pest nagy része. Szerintem élhető hely.
2022. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!