Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest mennyire biztonságos?

Budapest mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Este és nappal? Illetve melyek azok a helyek amik nem ajánlatosak egyedül?
2022. nov. 11. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Ne gyere Bp-re, mert nem lesz egy nyugodt perced sem.

Este meg pláne nem, mert előjönnek a setétben a körúti vámpírok.

2022. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem a vicceskedésedre voltam kíváncsi!
2022. nov. 11. 21:02
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Tévedsz!

Ez pont ugyanolyan komoly volt mint a kérdésed.

2022. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nyilván nem este akarok mászkálni meg a legrosszabb környékeken. Ezért is kérdeztem melyik helyek azok. De hátha lesz aki még tud normális választ adni. A nem lesz egy nyugodt perced sem meg ugyan úgy megvan kisvárosban is!
2022. nov. 11. 21:40
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy riportsorozat a Házon kívül-ben, hogy Durva helyek.

De ez változik, mikor hol tanyázik a maffia, vagy a drogosok.


Általánosságban elmondható, hogy mindent mindenhol zárni kell, és nem szabad értéket szem előtt tartani (ékszer, pénztárca, számítógép, mobil, anyósülésre tett táska, stb.)

Ha megszólítanak és 1 mp-en belül nem derül ki egyértelműen, hogy útbaigazítást kérnek, akkor el kell menni onnan.

Utcán, tömegközlekedésen állandóan figyelni az értékekre, nyitott táskát, nyitott zsebet nem hagyni, hónod alatt szorítani vagy állandóan nézni.

Kb. ezek a szabályok.

2022. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

Budapesten van 23 kerület, piszok nagy város.

A kérdésed kb olyan, hogy Magyarország veszélyes?

Legalább kerületekre kérdezz.

Ha félős vagy, akkor inkább a budai oldalt válaszd, azon belül is az 1., 2.,11., 12. kerületet.

2022. nov. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Pont ez a kérdés hogy melyik részek veszélyesek? Melyik kerületek? Melyik helyek pontosan amik jobban?
2022. nov. 12. 08:45
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Még lett válaszolva.

Ha félős vagy, akkor kerüld a várost.

2022. nov. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha parás vagy, akkor a pesti oldalát úgy egy az egyben kerüld.

Budán csak a nagyobb gócpontok "olyanabbak" (Flórián, Móricz és Széll Kálmán tér), de az is sokkal vállalhatóbb, mint pest.

Sokkal-sokkal kevesebb a teljes kiőrlésű állampolgár.

2022. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Hintalow ***** válasza:
79%
Hát bakker èn 38 ève èlek a városban a pesti oldalon, jártam az èjszakát a belvárosban, egyetemistakènt a 8 kerületi dzsumbujba ültem be kocsmákba, de soha semmi bajom nem volt, nem is èrtem mit èrtenek az emberek veszèlyes alatt 🤔🤷
2022. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!