Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest mennyire biztonságos?

Budapest mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Este és nappal? Illetve melyek azok a helyek amik nem ajánlatosak egyedül?
2022. nov. 11. 20:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%

#10: hát nem tudom, nekem szerintem nincs olyan haverom akit legalább 1x ne raboltak volna ki a pesti éjszakában.

Engem is megtaláltak a tesók a nagykörúton.

2022. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%

A SOTE környéke, a hős utca illetve az egyes vonalának a középső szakasza tudom, hogy necces. Úgy hírhedten.


A nagyobb csomópontok is olyan "nem kellemes helyek" éjszaka.


Szerintem nappal minden járható. Ha nem egyedül mész, akkor este is járhatóak a nagyobb utcák.


Mondjuk mindig van egy-két tag, akik keresik a bajt. Meg ha kendőt hordtál (divatból) vagy néger voltál, akkor volt egy időszak, amikor a bevándorlóellenes kormánypropaganda miatt érték atrocitások az egyetemi évfolyamtársaimat, ami miatt az egyik lány nappal a Margit-hídnál a villamos megállóból kórházba is került - szerencsére 8 napon belül gyógyuló sebesülésekkel, mert mint megtudta iszlám vallású (amúgy katolikus, de nem volt elég meggyőző és néhány srác őt pécézte ki).


De én pl. fehér nőként évek óta élek Budapesten és környékén és soha semmi problémám nem volt, pedig a Keleti környékét sem feltétlenül tartják a legbiztonságosabbnak. Illetve most már valahogy a migráns propaganda sem mosta szét annyira az agyát mindenkinek, hogy az olasz cserediákot arab migránsnak nézzen.

2022. nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

10: Én is így, így.

De megfejtettem. Soha nem látott még a járdán sorban ácsingózó arab vendégmunkásokat például, és megijed. Vagy nem ismeri a koldusmaffia jelenséget. Nem találkozott a sajátján kívüli társadalmi rétegekkel és neki ez veszélynek tűnik.

Még azt se tudja, hogy az élésre vasalt öltönyös aktatáskás a maffiózó, nem a topis.

2022. nov. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%

10, "de soha semmi bajom nem volt, nem is èrtem mit èrtenek az emberek veszèlyes alatt 🤔🤷", ez a,úgy azért van, mert Budapest nemzetközi viszonylatban extrém biztonságos város.


11, nem tudom, mit csináltatok, de gondolom nem csak hazafelé mentetek hegedűóráról hónotok alatt iskolatáskával és tornazsákkal.

Én is ismerek legalább 1 embert, aki mindenhol kiprovokálja magának a bajt.

Megvannak azok a viselkedési, önvédelmi szabályok, amiket az első oldalon leírtam. Ha nem vagy helyi és nem megy zsigerből ez mind, akkor kerülhetsz bajba, elhiszem. De ha önszántadból belesétálsz egy galeri közepébe, mert lusta vagy átmenni a túloldalra, akkor te vagy a hunyó.

2022. nov. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12: A SOTÉ-nak úgy kb. 246 épülete van városszerte....
2022. nov. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
41%

#14: te sem láttál még c hordát élőben.

ha kötekedni akarnak, akkor kötekedni fognak, azért vannak kint, ebből élnek hogy kirabolnak, leütnek éjszaka egyedül járó embereket, vagy ellopják ami mozdítható.

Az én "bűnöm" konkrétan annyi volt, hogy lekéstem a buszt, és egyedül maradtam a megállóban.

Ezek meg ugye sosem járnak egyedül, minimum 3-an dolgoznak. Ha 4-5-en vannak, akkor már 2 embernek is nekimennek, ha látják, hogy mondjuk kicsit részegek, vagy gyengék.

2022. nov. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ó igen az igaz tényleg mindenhonnan vámpírok ugranak elő és szívják a véred. Ó ők nem érik be egy vérpótló tablettával a budapestiek nem talán a miskolciak. Vigyázz velük nagyon. Engem a múltkor holtsápadtra szívott egy a Keletiben.
2022. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Biztonsági szempontból 3/5 szinten.

Gyerekkorom óta lakunk Budapesten és nem történt eddig velem semmi atrocitás.

Viszont az egyik taxi sofőr ismerősömnek volt már közbiztonsági gondja egy utassal:

2021 januárjában egy kirendelt fuvart ment teljesíteni az Oktogonra, ahol egy nemzetiségi illető Békásmegyerre akart volna fuvart, de a tarifa díjakon "alkudozni akart" egy összecsukott vipera bottal, mire a taxis ismerősöm rendőrt hívott, amivel elijesztette a cigány gyereket a helyszínről. Nem történt személyi sérülés, sem anyagi kár. Azon már az ismerősöm is ledöbbent, hogy egy 16-20 év közötti srác már vipera bottal "keménykedik". Azóta viszont nem volt más problémás utasa és pont neki is a leírt eset volt az első ilyen esete taxi sofőr karriere alatt.

2023. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!