Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lehet olyan raktárat szerezni...

Lehet olyan raktárat szerezni amiben lakni is lehet? Az elképzelés az hogy kiürítem a lakásomat felújítom majd meghirdetem eladásra. Már a felújítás alatt is ott alszom ahova a cuccaimat vittem. Ha

Figyelt kérdés

megvan a pénz akkor pedig veszek egy lakást és odaadom a cuccaimat. De ez folyamat akár



egy évig is eltarthat még talán tovább is... Azt hinném hogy olcsóbb ha csak egy helyet bérlek és az is raktár, nem pedig egy raktárat meg egy lakást.


2022. nov. 28. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Raktárakban nem szokott lenni fürdő, WC meg konyha.


Ha a szarást, tisztálkodást meg a főzést meg tudod oldani valahogy, akkor nem lehetetlen. De elég kényelmetlen lesz

2022. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg egy irodakonténert bérelni, és egy "üres" telken letenni...ami lehet saját, vagy szintén bérelt.
2022. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ép a wc és tobbi miatt fontos az olyan raktár
2022. nov. 28. 13:10
 4/7 anonim válasza:
nem fogják engedni, ebben biztos lehetsz.
2022. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért építik ki hogy ne használják?
2022. nov. 28. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Reptéren lakhatsz
2022. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hangárban?
2022. nov. 28. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!