Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egyedülállóként mennyire...

Egyedülállóként mennyire reális elképzelés egy kertes ház?

Figyelt kérdés

Leginkább az húz a kertes ház felé hogy szükségem van a privát szférára és ki nem állhatom az emberek társaságát illetve türni elviselni a zajukat, egyértelmű hogy lakásban/társasházban/panelban sokkal inkább ki lennék téve a kéretlen zajnak, és nagyobb esély lenne hogy sok emberből van egy bolond aki megkeseríti az ember életét.

Jó gondolom kertesben is ki lehet fogni bolond szomszédokat, de sokkal inkább szürhető mint lakásokban.


Viszont azért mindenképpen ragaszkodnék egy kisebb városhoz/elérhető közelségben legyen nagyobb város hogy alapvető szolgáltatások elérhetőek legyenek...


Még egyenlőre bőven van időm 7 éves távlat, de semmiképpen sem tudok majd többet rászánni önerőnek mint 30 millió forint. Szóval ha beleveszem inflációt lehet addig az már egy panelra sem lesz elég szóval nem is lesz miről beszélni, válogatni és felejtős lesz kertes ház.



2020. máj. 25. 21:53
A kérdező szavazást indított:
Reális
Nem reális
Talán
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Siman megolghato, en 12 evet laktam egyedul kertes hazban.
2020. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel az elképzelésed .
2020. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok pici kertes ház van, ami nem is kényelmes csak maximum 2 főnek. Aznilyenek ideálisak egyadülállóknak is. Nincs rá semmilyen szabály/törvény, hogy egyedülálló csak lakásban lakhat.
2020. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen csak azt sajnálom hogy ami kisebb annak az építési minösége nagyon kétséges,illetve vályog vagy könnyüszerkezetes. Hodályban meg nem szeretnék lakni.


Ha nem találok majd minöségi kis házat akkor kénytelen leszek feladni és lakást választani

2020. máj. 26. 06:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 éve lakom kertes házban egyedül és nagyon jól megvagyok.

Egyedülállóként is igénylem, hogy legyen egy hálószobám és egy nappalim. Szerintem nem emberfeletti feladat 2 szobás házat találni.

Most csak puszta kíváncsiságból rákerestem a budapesti agglomerációban meghirdetett, max 50m2-es 2 szobás házakra 30 millióig és egyből 432 db-ot találtam. Nem néztem meg őket, de láthatóan nem reménytelen az elképzelésed.

[link]

2020. máj. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Simán, nekem is ez a tervem.

30 millió már jó induló tőke. Ebből jelenleg egy főre 60-70 nm-es könnyűszerkezetes házat igen jó műszaki tartalommal lehet felépíteni. Némi hitellel kiegészítve a telekár is belefér

2020. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Vannak ezek a sorházak amikben csak két oldalt lehet szomszédod, alul felül nem. Ezek általában városok külsőbb kerületeiben vannak. Ez is lehet opció, de tőled függ mennyi a tényleges ingerküszöböd a zajra. Vidéken ugye ott vannak a háziállatok meg a fűnyírózó/flexelő szomszéd. Esetleg még füstszennyezés, égetés stb.
2020. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább egy penthouse lesz amit választok mert komfortban még úgyis olcsóbbat kapok a jelenlegi árak alapján mint egy kertes házból.

Mindenképpen tégla kell és magas komfort szint, ha zaj az ára elviselem.

2020. máj. 26. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Harminc millióból bőven veszel új állapotú kisebbet, vagy pedig nagyobb közepes állapotút jó helyen.
2020. máj. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!