Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik Budapesti kerületben...

Melyik Budapesti kerületben van a legkevesebb csöves? Lakásvásárlás előtt állunk és ez egy elég fontos szempont.

Figyelt kérdés

2022. dec. 3. 06:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%

Sok helyen laktam már Budapesten, aki olyat kommentel, hogy "pár év és lesznek" az valószínű nem budapesti.


Már most is nagyon sok van, Buda sem kivétel. Mindegyik kerületnek vannak részei, ahol inkább jobban előfordulnak, mint pl Zugló sem vészes, de az Örs vezér tere eléggé züllött, de az már majdnem X. kerület az is igaz.


Akit ez zavar, hogy sok, annak szerintem Budapest nem is való, mert egy vidékhez képest nyilván több lesz, mivel 10x annyian élnek, pl: mint Szegeden, nyilván 10x annyi lesz a lezüllött ember is.

Metró, vasútvonalak csomópontjaim mindig akad azért, ez által ezek a kerületek megint belőve:


6. kerület Nyugati p.u.

7. Kerület Keleti p.u. környéke pl. nagyon rossz, Garay utca végig.

8. Kerület is olyan, hogy Corvin negyed még egész oké, de elég 1 megállót lemenni busszal és az már megint nem jó. Most adják át év végével a Blahát, gondolom oda is visszaszoknak majd.

11. kerület Kelenföld, inkább csak a metro / vasút, esetleg 1-es vili vonala.


Lehetne sokáig sorolni, inkább a villanegyedekbe nem fogsz senkibe belefutni, de ha pl: tömegközlekedéssel fogsz közlekedni ezeket úgysem tudod kizárni, együtt kell vele élni.

2022. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Hintalow ***** válasza:
100%

Ezt amúgy nem lehet lebontani kerületre, mert pl. a 4 kerületben újpest központban vannak (bár ìvy belegondolva most, jóval kevesebb mint pár ève)

De ugyanabban a kerületben Káposztásmegyeren pedig, ahol èlek már nincsenek, mert nagyon kint van, ès a lakóházakon kìvül nem sok minden van ott.

2022. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom. Nem vagyok pesti. Hála a jó Istennek, és ingyen se lennék pesti soha a büdös életben.

Na nem a hajléktalanok miatt. Inkább a sok egybe gyült egoista álomvilágban élő idióta miatt.


Kinek nem inge nem hordja.

2022. dec. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

13-as úgy beszélsz mintha aki "pesti" lenne mind ilyen lenne, sőt rosszabb úgy beszélsz mintha "nem pesti" az valami szentember lenne.

Abból ahogy megnyilvánultál saját magadról/magatokról adtál tanúbizonyságot.


Itt pont hogy az ember sokkal kevésbé él egoista/álomvilágban, hiszen itt mindenféle embert látunk, hallunk körülöttünk. Te meg? Bezárkózol az isten háta mögé és senkivel nem találkozol.

Onnan aztán könnyű osztani az észt.


A beképzeltség pont onnan jön ahonnan te.

2022. dec. 7. 07:11
 15/24 anonim ***** válasza:
80%

13


Mondjuk ebbol a megnyilvanulasodbol pont a forditottja jon le, hogy a videki a lenezo paraszt. :D


Erdekes amugy en pestikent peldaul sosem biraltam azt, ha valaki videken el, el sem lehet ezt ma mar valasztani, a legtobb munkatarsam/baratom videki szuletesu, akik feljottek egyetemre tanulni es utana itt tudtak elhelyezkedni, itt epult ki a barati koruk. En is szivesen kikoltoznek agglomeracioba, mert megtehetnem, hogy eladom a lakasomat ea kis hitellel veszek kertes hazat, de nem er meg nekem annyi ingazast, mondom ezt ugy, hogy volt benne reszem, mert eredendoen szentendrei vagyok, de onnam is szivas volt bejarnom regen peldaul Zugloba es elment vele minimum napi 2 oram.

Cserebe most napi 30 percre vagyok a munkahelyemtol, normalis kornyeken lakom es a kornyeken elokkel jobb viszonyt is apolok mint peldaul anyosom aki videken lakik es nem koszon ra a kutya se.

2022. dec. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%
A 13-as, ma hajnalni 03:37-kor kommentelte. Biztos rendben van minden nála pszichésen, ha budapesti kommentszekcióhoz ír, kifejtve, hogy sose élne ott. :D
2022. dec. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
sose élne ott mert nem tudja kifizetni....
2022. dec. 7. 09:52
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Lehet lázadni de már az, hogy undorítónak tartasz egy hajléktalant és e eszerint válogatsz mutatja, hogy emberi értéked egy 0. Gondolom eszedbe sem jutna segíteni egy ilyen emberen, mert ő nem ember mert ilyen helyzetbe került. Mint írtam akinek nem inge nem veszi magára. Nos te még egy kabátot is rávettél.


Egy szóval sem irtam, hogy minden pesti ilyen lenne.


De Te kérdező vaskosan az egostia idióták csoportjába tartozol.

Honnan veszed, hogy nem tudnék ott élni mert nem tudnám kifizetni? Ismersz? Bele látsz a pénztárcámba?


Éltem Pesten. 16 évet. Soha többet. Győrben lakom, és szerintem kilóra megvennélek hiába is tartod magad űberkirálynak mert talán hitelből veszel majd egy másfél-2 szobás lyukat.


Szóval.


Egy pesti is lehet normális ember. De a fenti megnyilvánulásodból is látszik, hogy Te, nem tartozol ebbe a csoportba.

2022. dec. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
hahaha 18-as a "győri" megmondóember. Gratula.
2022. dec. 8. 08:04
 20/24 anonim ***** válasza:

18


Tehát te vagy Borkai?

2022. dec. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!