Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tízemeletes panel felsőbb...

Tízemeletes panel felsőbb szintjein milyen az élet?

Figyelt kérdés

7-8-9. emeleten milyen lakni, mi a véleményetek róla? Tapasztalatok érdekelnek.

Gyakran romlik el a lift? Volt hogy már beragadt valaki a liftbe? Nyáron tényleg kibírhatatlanul meleg? (De minden más is érdekel ezeken túl.)


Lakásvásárlás előtt állok és elsősorban ezekre az emeletekre szeretnék költözni, esetleg 5-6. még szóba jöhet.



2022. dec. 8. 14:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmék tetején laknak. Meleg nem annyira elviselhetetlen de van klímájuk. Náluk a beázás tud probléma lenni
2022. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Baratnomek10.-en laktak, szep volt a kilatas, neha pedig lepcson kozlekedtunk. 13 eves koromban ez nem volt problema. Te tudod, hogy mennyi idosen birod. En egy 4 emeletes, lift nelkuli panel 4. emeleten nottem fel, klima nelkul brutal meleg, mikor mar megtehettem, nem is mentem oda nyaron, azota lett klima, es most jobb igy, de ugye az se mehet allandoan+energiaarak… Ja, meg a csovesek, akik a tetore vezeto felemeleten aludtak baratnomeknel a 10. folott is erositettek a biztonsagerzetem…
2022. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Ezekben a 10 emeletesekben a lift is marha hangos, meg a szomszedot is hallani, hogy mit nez a tv-ben.
2022. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, tapasztalatbolirom, nagyszuleim ilyen 10emeletesben laknak. Es bar ok csak a 4.-en, ez is brutal meleg.
2022. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan mint lentebb, bár mi lent jobban halljuk szerintem az utca zaját, fent meg a morajlása a városnak lehet erősebb.


Ami jó, hogy oda semmiképpen nem lát be senki, de ami rossz hogy tovább tart feljutni és kijutni az épületből. És mégis a lift ha elromlik akkor szopacs van.


Én 2-on lakom ez sem a legjobb. Kb. a 3-5 közötti emeletek a tutik!

2022. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

"Nyáron tényleg kibírhatatlanul meleg?"


Ha veszel Pesten 40-50 millióért, vidéken 30-35 millióért egy panelt, nem igaz, hogy nincs még 300 ezred egy légkondira.

2022. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak fent kibírhatatlanul meleg, egyedül a földszinten vagy elsőn alacsonyabb a hőmérséklet utána már kb. egykutya!
2022. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Általában legalább 2 lift van. Egyszerre nem szoktak elromlani.

Viszint ha csak 1 van, akkor tényleg szívás fel-le, pláne bevásárlás után vagy ha pont bútorvásárláskor romlik el.

2022. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 NTBS ***** válasza:
100%
Ugyanolyan mint az ötödiken.
2022. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Másodikon laktam panelba. Soha többet. Nyáron egyszerűen majdnem beledöglöttem úgy vert a vìz pedig éjjel telibe kitárt ablakok alatt kereszthuzatnál aludtam. Soha többet.
2022. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!