Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha 96M-ért vesz valaki egy...

Ha 96M-ért vesz valaki egy lakàst akkor miért egy pàr milliós sima kocsija van?

Figyelt kérdés

Felettem lakó most költözött be,96ért vette meg a lakàst és az imént làttam a mélygaràzsban,hogy egy max 4milliós autója van.


Nem érdekes ez?

Ha ennyi pénze vagy lakàsra akkor miért nem vesz jobb autót?


2023. jan. 15. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert közlekedésre használja, és nem menőzni akar vele?

Amúgy akik igazán gazdagok, azok nem akarják folyamatosan ezt kifelé mutatni, mint mondjuk bizonyos celebek.

2023. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek fontos, hogy milyen gépjárműben űl, vagy lehet céges a kocsi. És az, hogy vett egy lakást nem jelenti azt, hogy tele van pénzzel. Lehet még 25 évig fizetnie kell a lakáshitelt.
2023. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

És miből vette a 90 milliós lakást? Lehet, hogy örökölt és részben abból. Lehet, hogy rengeteg hitelt nyög még így is.


Az hogy volt valahogy pénze kifizetni 96 milliót nem azt jelenti, hogy van neki másik 5-10-100 milliója szabadon.


Nekem meg egy 30 millió forintos lakásom van vidéken, de még kocsim sincs. És nem azért, mert pénzem ne lenne kocsira.

2023. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom fontosabb volt neki a lakás mint az autó.Ez is elviszi A-ból B-be,de lehet céges autó... 4 milliós autó az közel sem csotrogány kategória.Neki ez így jó...

De meg is fordíthatjuk a dolgot panelban lakik 40-50 millió(és itt most nem negatívumként írtam), de 10 milliós autója van....Őt ez jobban érdekli....de lehet menőzni akar vele...ki tudja...neki meg így jó...

2023. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Mert mindenki másra költ?


Pl.: Értékelem a drága órákat, míg másnak elég a telefon órája. Vagy telefon, nekem a legolcsóbb elég, csórók meg akár hitelre vesznek csúcsmobilokat, 500-ért.

2023. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

Pff szép világot élünk🤣

Már az is furcsa valakinek ami amúgy normális lenne.

Mármint hogy fontosabb egy lakás mint az autó.

Amúgy meg lehet 2 autója van...

Nekem is így van, egyik kb 6x többet ér.

2023. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 mindentudó99 ***** válasza:
100%
4 milláért teljesen jó autót lehet venni. Egyébként az csak egy használati tárgy ami előbb utóbb csak vas árat ér. Nem értékálló. Szemen egy lakással ami mindíg érték.
2023. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Nekem csak egy kb 50 milliós házam van, ami csak az én egyedüli érdemem.

730000 nettó a fizetésem

1,2-1,4 milliót ér az autóm, és teljes mértékben megfelel számomra. Eszembe sincs lecserélni.

120000 ft-os telefonom van, de nem úgy került 120000-ba, hogy havi 10-20000-es előfizetési csomagom van, hanem összesen.


Ez is azon múlik kinek mi az elsőleges. Nekem fontosabb volt egy ház, mint Toyota Rav4 hybrid ~14 millióért.


Ezzel szemben öcsém 13 milliós Audi A3-al mászkál, 2 évente a legújjabb almás teloja van, van neki vagy 30 pár cipője stb. Neki nincs háza, se lakása.


Ha megérkezünk egy sokismeretlennel tömött családi rendezvényre, akkor mindenki azt hiszi csóró vagyok, öcsém meg valami vezető. Aztán hamar leszűrik, öcsémet szinte csak a látszat érdekli, én meg szeretek jóval kevesebbet mutatni, mint amim van.

2023. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Hasonlóan gondolkodom(gondolkodunk a férjemmel) én is mint az utolsó hozzászóló.... :-) (4-es válaszoló voltam)
2023. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk az A3 sem egy luxus autó, csak egy Golf karikákkal az elején.
2023. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!