Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Zala megyében vannak jobb...

Zala megyében vannak jobb helyek, ahol érdemes lehet telket venni?

Figyelt kérdés

Privátban is írhattok ezzel kapcsolatban.

Interneten keresem a kenyerem, nem kell bejárnom sehova dolgozni és valami olyan helyet keresek ,ahol természetközelben lehetek.

Jó internet az előfeltétel igazából számomra, de gondolom az már megoldható.

Nyilván viszonylag biztonságos helyet keresek, ami úgy nagyjából rendezett, normális életvitelt folytató emberek lakják.


Előre is köszönöm a válaszokat



2023. febr. 5. 11:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ott a környéken sok szép hely van. Kinézel egy telket és kész:) Vagy milyen messze akarsz utazni? Ha sok pénzed van, akkor ausztria is szóba jöhet.
2023. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy itt már nincsenek akkora telkek amekkorát én szeretnék venni.
2023. febr. 20. 20:45
 13/19 anonim ***** válasza:
12 - Biztos? Honnan tudod?
2023. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Biztos vannak, de olyan árban , amennyiért egy görög szigeten veszel telket, azért a kettő csak árban azonos feelingben más :)
2023. febr. 22. 12:22
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Kőszeg pont h jo hely. A hatar miatt nott nagyra az ara.

Ha normalis helyett keresel olyat keres ahol nincsenek gyarak, amik gyujtik be ezeket az embereket amiket nem szeretsz.

2023. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%

Lakhegy, Egervár, Kispáli, Nagypáli nagyon szép. Tudom ajánlani. Ha rendezvényeken is részt akarsz venni, akkor pl. falunapokon, szüreti felvonuláson részt tudsz venni.

Sajnos Lakhegyen csak 1 évig éltem gyerekkoromban, azóta is hiányzik, szóval tényleg jó hely. Ha úgy adódik, visszamegyek.

2023. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Kedves 16-os!


Azóta vettem telket Dobronhegyen és nem bántam meg :)

2023. júl. 17. 16:42
 18/19 anonim válasza:
100%
Annak örülök, az is szép hely. :) A lényeg, hogy nem panellakást választottál a megyeszékhelyen, és bármikor ki tudsz menni az udvarra, és a kilátás is szép. Ha nem gond, megkérdezhetném melyik szakmában dolgozol otthonról? IT esetleg?
2023. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Panelban nőttem fel Budapesten, nem volt jó, nem az én döntésem volt, hanem a szüleimé és egy percig sem hiányzik.

Data-val foglalkozom.

2023. júl. 17. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!