Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Berhida milyen hely? Veszprém...

Berhida milyen hely? Veszprém megyében keresek családi házat, és ott szokatlanul olcsók.

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 20:07
 1/9 anonim válasza:
100%

Berhidai vagyok. Én is eladasra kínálom majd nyáron a házam.

De nem azért, mert berhida rossz hely, hanem más okból. Egyébként a sok roma ellenére biztonságos helynek mondhatom.

Bár a szomszedjukba azért nem költöznek.

Van minden ATM, boltok, de ami itt nincs az van Várpalotan vagy Veszprémben, ezek közel vannak, ahogy Székesfehérvár is. Most már lett gls es Foxpost automata is kihelyezve.Remelem tudtam segiteni!

2023. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnap elkocsikázok arra!
2023. márc. 25. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Földrengés veszélyes.
2023. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én várpalotaiként biztos nem költöznék Berhidára. Nem tudom mit ért azon az 1-es, hogy minden van, mert ha van is pár bolt valahol edugva, az ilyen kis falukban, (vagy nem tudom most mi a besorolása), általában drága, és az említett 3 város sem a szomszédban van, hozzám mondjuk 12 km. Fehérvár meg majdnem 30. Munkalehetőség ott szerintem alig van, így lehet ingázni, ami nemkevés utazás.
2023. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Hát elég sok problémás ember van ott... Sok a c típusú állampolgár... itt lakom majdnem a szomszédban...
2023. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
A #3 abszolút jó válasz, valóban volt nagy történelmi földrengés Berhidán. ahol pedig már volt, ott a jövőben is lesz. (Érdemes nézegetni a földrengés veszélyeztetettségi térképeket.)
2023. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem laktam Berhidán, de a volt párom onnan származott. Ünnepek környékén szoktam látogatóban ott járni, de amit tapasztaltam / mesélt 1. sok a cigány; 2. messze van minden...Ha egy normális bevásárlást szeretnél megejteni, akkor ~ 25 perc Veszprém ; 35-40 perc Székesfehérvár.

Közben ránéztem Berhida népességére, ~ 10% roma, 2% román. Ez brutál magas..az átlag Mo.-n 3-4% nemzetiségi/ település...

2023. ápr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
7@ rasszista vagy? Én se szeretem őket, de sose bántottak.
2023. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
7-es vagyok. Igen, és? :)
2023. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!