Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Veszprémben, vagy Zalaegerszeg...

Veszprémben, vagy Zalaegerszegen érdemes ingatlant venni?

Figyelt kérdés
A keret olyan 33 millió forint.

2022. okt. 10. 21:05
A kérdező szavazást indított:
Zalaegerszegen
Veszprémben
17 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Veszprémben csak panelt tudnék venni, ahogy az árakat elnézem, vagy garzonlakást esetleg.
2022. okt. 10. 21:09
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Ennyire mindegy , hogy hová költözöl?


Én tuti VEszprémet választanám... VAgy valamelyik szomszédos falut...

2022. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Befektetésnek venném, kiadnám, ezek a városok vannak közel hozzám, illetve a rokonságom ezekben a városokban él.
2022. okt. 10. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Egerszeg már majdnem az Alpokalja...jobb a klíma, és ez fontos.
2022. okt. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Zalát én kihagynám
2022. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért hagynád ki Zalát?
2022. okt. 11. 23:00
 7/8 anonim válasza:
100%

Egyiket sem. Veszprémi vagyok, de nagyon unalmas város, az ingatlan árak értelmetlenül drágák, egy garzon drágább mint Budapesten...

Veszprém egy kis egyetemi porfészek, ami kulturális főváros, de csak azért mert 500 templom van a városban..

Zalaegerszeg meg lepusztult. Arrafelé is jártam..


A kettő között akkor inkább már Veszprém, mert közel a Balaton, Székesfehérvár, Budapest, Bakony, Zalaegerszeg meg a semmi közepén van.

Amúgy Székesfehérvár például csak 40km Veszprémtől és minden szempontból jobb, de ott van akár Budapest is, másfél óra vonattal Veszprémtől.

2022. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Zalaegerszeget nem ajánlom. Munkalehetőség leginkább gyárakban van. Ha más munkát szeretnél végezni, akkor Veszprém jobb döntés.
2023. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!