Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Veszprémben érdemes panellakás...

Veszprémben érdemes panellakást venni befektetésnek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 26. 22:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Panel távfűtéses, nem gazdaságos.

Nem fűtési idényben is fizeted a kemény díjakat.

2022. szept. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán, de inkább nem panelt. Szerintem legjobban az egyetem környékén, elsősorban az Egry lakótelepen éri meg lakást venni befektetésből, ott meg téglák vannak.
2022. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosítok: tégla és zsaluzott beton hazak vannak arra, egyedi fűtéssel.
2022. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. A legnagyobb tempoban fejlodo iparvidek Veszpremben van. En is oda koltozom a kozeljovoben munka miatt (Budapestrol), kb. 2 eve figyelemaz alberlet es ingatlanarakat. Tartja a lepest a fovarossal. Ha a varosvezetes a kovetkezo 10-15 evben cserelodik (eselyes) es egy fiatalok szamara is elheto kozeget teremtenek a 19. szazadi nyugdijas tempo helyett, a nepszerusege meredeken emelkedni fog. A munkahelyek mar rendelkezesre allnak.
2022. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem MOST bárhol érdemes panelt venni befektetésnek... :-/
2022. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Veszprémben az albérletárak majdnem egyenlőek a Budapestiekkel
2022. okt. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
6 vagyok. Értem hogy egyetemváros közel Balaton, Bakony meg minden de az egyik legunalmasabb és legratyibb megyeszékhely ami létezik az országban.
2022. okt. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7:

Ha pörgésre, bulizásra vágysz, nyilván Veszprém unalmas. De van aki nyugira vágyik.


Én Budapesten élek, Sopronból származok, Veszprémben voltam egyetemista. Manapság ha Sopronban járok, nem egetverő a különbség Budapesthez képest, ugyanúgy dugók, sok ember mindenütt, zaj, retek, stb., stb. Ha Veszprémben járok,ott meg síri csend. Nyilván kivéve mikor Utcazene van, meg nyáron van hogy viszonylag sokan mennek bevásárolni a Balaton partról Veszprémbe. De amúgy ezeken kívül nyugalom, ami ideális annak, aki ezt kedveli, miközben minden megvan, ami az átlag embernek egy városban kell, bevásárló központok, iskolák, kórház, közlekedésileg se rossz.

2022. okt. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!