Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit érdemes csinálni?

Mit érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

Örököltem egy lakást a Nagykörúton Budapesten nagymamámtól, 3-ik emeleti, lift van, 78 nm-es, 3 szobás.

Az a probléma, hogy teljesen fel kéne újítani, és most kaptam árajánlatot 15 millió forintra, és a villanyszerelés még nincs benne, ezért hitelt kéne felvennem.

Azon gondolkodom, hogy nem lenne érdemesebb eladni a jelenlegi állapotában, és egy jobb állapotú kisebb lakást venni az árából?



2023. ápr. 29. 11:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Add ki, ahogy most van. Ha csak tiszta + működik a fűtés + van net, már kiveszik egyetemistáknak.
2023. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nem kínlódnék hitelt nem vennék fel, hasonló helyzetben vagyok inkább eladom ebben az állapotában, igaz nem belváros.
2023. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én is fele akkorát tudok venni. Garzon. De azt legalább ki tudom adni. Bár most olyan árak vannak, hogy eladni is csoda, a vevők vannak jobb helyzetben. Elvileg hol tudnak alkudni ami viszont nekünk nem jó.
2023. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Épìtőiparban dolgozom. Azert egy fűtés és komplett fürdőszoba kialakìtàsànál lehet elég csúnya bakikat elkovetni úgy, hogy ha valamit rosszul csinálnak akkor lehet újra vésni az egészet. Az oké hogy több helyről kell kérni árat, én is kernek legalább 3 ajánlatot, de nem biztos, hogy a jóval olcsóbb megfelelő lesz
2023. máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 nemaRendőrség ***** válasza:

#14eshez kapcsolódva.

A generálfelújító nagy előnye, hogy amit kapsz munka az gyors lesz és jó.

Ő szépen összehangolja a bejáratott brigádjait, és ha valami nem olyan minőségű akkor intézi az újracsináltatást (számodra ingyen).

Míg ha te vagy a megrendelő akkor neked kell intézni a hőbörgőket.


Drágább persze, de tekintve hogy kiadni akarod, nem magadnak így megérheti

2023. máj. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!