Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol érdemes lakást venni...

Hol érdemes lakást venni befektetésnek?

Figyelt kérdés

25-40 millió között vennék lakást kiadásra , budapesti ingatlan kisebb részét konvertálnám át, Pécsen már van egy lakásom befektetési céllal.

Merre érdemes még vásárolni befektetési céllal?



2023. máj. 7. 13:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Pesten élek,de miskolcon van 2 panel lakásom,mindkettő egyetemistáknak van kiadva albérletként.


Miskolc egyetemi város kb

7-8000 hallgatóval, évek óta folyamatosan ki vannak adva a lakásaim, szeretnék a közeljövőben egy harmadik lakást is venni miskolcon.


Ár érték arányban az ingatlanok megfizethető kategóriában vannak.

Régebben befektetésként még Győrben gondolkoztam,az is egyetemi város,ott kb 10.000 hallgató van.

De Győr az én pénztárcámnak túl drága

2023. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10: én egy eu-s ország esetében nem félnék attól, hogy az allampapirommal barmi is történik. Görögöknél mekkora adossaghegyek és recesszió volt meg sem engedte el az EU a kezüket mivel tagállam. Persze továbbra is azt mondom, hogy mindenki oda tegye a pénzét ahova akarja. En a saját véleményem írtam le, hogy én mit csinálnék, nem ajánlás volt.
2023. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

10. A legtöbben pedig a vagyonuk több, mint 90%-át teszik befektetési ingatlanba mindenféle gondolkodás nélkül. Mondják ezt a diverzifikációt, de szinte senki nem csinálja.


Egyébként csak megsúgom, hogy az ingatlant is ugyanúgy elveheti az állam, mint az állampapírba rakott pénzt. (Volt is rá példa a magyar történelemben.) Tehát aki az államtól félti a pénzét, az vigye ki az országból, ne pedig itthon tartsa ingatlanban.

2023. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 nemaRendőrség ***** válasza:

@13


Igen, ez érthető, mivel ha összegyűlik a házra a pénz akkor megveszi.

Nekem mindenben van jelenleg max egy havi fizetésem, részvények, kriptok, államkötvények, arany/ezüst stb.

De most zajlott le egy gyors családbővülés, új lakás, új autó, babadolgok stb, eléggé lenullázódtunk magunkhoz képest

2023. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!