Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A hirdetésekben sok esetben...

A hirdetésekben sok esetben miért nem a ház homlokzata van a fő bélyegképen?

Figyelt kérdés
Sőt, nagyon sok esetben a ház homlokzata egyáltalán nincs a hirdetési képek között.
2023. máj. 14. 19:33
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:
89%
Nehogy megtudd keresni személyesen az eladót. Még kimaradna az ingatlanos.
2023. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Milyen hirdetésekben?
2023. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl azért, mert attól hogy nagy betűkkel kiírom a hirdetésbe hogy "megtekintés kizárólag előre egyeztetett időpontban" mégis ide pofátlankodtak nem egyszer.

Hajnali 5kor csengettek, pizsiben voltam és be akart jönni szétnézni. Nem is értette, hogy miért nem akarom beengedni.

Olyan is volt hogy éppen szexeltem és akkor jött volna egy pereputtyos csapat. Természetesen ők se értették mi a gond. Fürdés közben is megzavartak már. A kedvencem pedig, amikor cigányok jöttek.. :)


Nem teszek ki olyan képet amiről beazonosítható hogy pontosan hol van. Olvasni nem tudnak. Pofátlanok.

2023. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarják esetleg, hogy beazonosítható legyen. Sok a nem normális ember a világon, lásd 3-as szituja, de ha csak azt nézzük, hogy mondjuk minden nagyobb ingóságod szerepel a képeken, akkor akár a vagyoni helyzetedre is következtetni lehet, ami akár egy betörést is eredményezhet. Kinek van erre szüksége? Én sem tennék fel olyan képet, ami alapján pontosan beazonosítható a helye.
2023. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 Alapján simán el tudom képzelni azt is, hogy C-k kinézik maguknak az ingatlant aztán belakják a pereputtyal. Vagy csak feltörik és visznek mindent.
2023. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!