Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A mai vilagban miert van meg...

A mai vilagban miert van meg annyi ingatlankozvetito ? mikor a tulaj is fel tudja adni a hirdeteseket? es miert zaklatnak allandoan ha oda irtam hogy ne hivjanak ingatlanosok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Mert ha pl. Mátészalkáról akarsz eladni egy Zalaegerszegi lakást elég macerás az országot átutazni minden érdeklődő miatt.
2021. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szinte csak abban az esetben van jelentősége, ha nem tudod mutogatni a lakást, amúgy nem túl hasznosak, cserébe jó drágák. Bármit írsz hívni fognak, sőt, ha magad nem tudod egy idő alatt eladni, lehet mégis behálóznak.
2021. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A felső két választ értem, de Bp.-n belül én sem értem amúgy.
2021. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Abból a pénzből ki lehet kicsit pofozni a lakást, kitakarítani csapattal (ha szükséges), pár javító festés, profi fotós és még mindig nincs annyi, mint az ingatlanos. Reális áron hirdetve mindig el lehet adni, túlárazva pedig 25 ingatlanos sem fogja tudni eladni.
2021. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bpn belül gondoltam hihetetlen mennyien hivnak undorito hogy nem ertenek a szobol
2021. febr. 15. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Mert akinek vagyona van, azt sokan le akarják venni... sztem csak ez.

Az a disznóság, hogy %-ot kérnek, pedig akármilyen értékű ingatlant adnak el, ugyanannyit kell dolgozni vele. Aztán az egyik 1,5 millió, a másik 500 millió...

2021. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor van létjogosultságuk, ha messze lakik vagy külföldi a tulaj. 99%-ban viszont én sem látom a hozzáadott értéküket, rengeteg olyan volt amikor házat/lakást kerestünk, hogy a tulaj is ott sétálgatott velünk a mutatásnál, mert nem engedett senkit a lakásba ha ő nem volt ott, vagy akár még ott is lakott, és úgy bumliztunk végig a házon, hogy közben ott élték az életüket.

Nem hiszek abban, hogy nem a vevő fizeti az ingatlanost, minden eladónak van egy minimum összeg amit kapni akar, ezen felül van a jutalék. Sajnos annyian hirdetnek velük, hogy lehetetlen vevőként kikerülni őket, eladóként meg folyamatosan zaklatják az embert.

2021. febr. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!