Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha hétfőn volt az értékbecslő,...

Ha hétfőn volt az értékbecslő, mikorra számítsunk a hitelbirálatra? (OTP, házvásárlás csokkal, hitellel) Pest megye.

Figyelt kérdés
Akinek a hetekben volt OTPnel, mit tapasztalt?
2023. júl. 14. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam 1 hét alatt megvolt az egész, úgy hogy a közjegyzőnél is voltam.
2023. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hű az akkor nagyon gyors volt. Vagy ugy erted, hogy onnantól, hogy az értékbecslő kijött?

Azt megkerdezhetem, neked kozben jeleztek barmilyen modon, vagy egyben biraljak az egeszet? Nekunk azota, hogy a kerelmet beadtuk, (1,5 hete kb) semmi hir, csak ugye utana 4 napra jott az értékbecslő, aztan mondta, hogy majd feltolti es ertesitenek.

2023. júl. 14. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Értékbecslés kb másfél hét után kaptuk meg attól számítva, hogy kinnvolt fickó.
2023. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1+

OTPbe pénteken beadta a hitelügyintézőm a papírokat. Szombat este 8 körül hívott az értékbecslő, hogy vasárnap délelőtt tudna menni, én megoldottam, hogy jó legyen. Szerdán hívott a bank, hogy pénteken menjek be aláírni, és utánna egyből mehetek a közjegyzőhöz. Ha folyósítást is kérek aznapra, akkor menjek vissza a közjegyző után, de erre nem volt szükség még.

Igazából nem tudom miért volt ennyire gyors a folyamat, mert a tv áruhitelét tovább tartott elintézni🤷

2023. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah azt el is felejtettem, hogy a bankban láttam először az értékbecslést, amit akkor kaptam meg. Bár ennyi idő alatt szerintem meg sem érkezett volna postán
2023. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4es, neked aztan hipergyorsak voltak😳. Remelem nekünk is meglesz hetfon, mert szűkös az időnk.
2023. júl. 14. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!