Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan vásároljak házat ha...

Hogyan vásároljak házat ha egyedülálló vagyok?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, szűkösen élek a szülőkkel és a testvéremmel. Anyagilag nem tudnak segíteni, egyedülálló vagyok.

A fizetésem kb havi 200 ezer Ft. Ha albérletbe megyek éhen halok.

A ház árak az egekbe mert itt csak az a lényeg h szülj gyereket, az nem számít hogy hova teszed és miből neveled fel.

Sok fiatal van így mint én, mi hogyan boldogoljunk?



2023. júl. 17. 21:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
10: Köszönöm.:)
2023. júl. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

Le leszek pontozva, de valahol el kellene engedni ezt a demagóg "sokan vannak úgy mint én, bezzeg a gyerekesek" dumát.


A te felelősséged, hogy tanulj, képezd magad, ismerkedj, párt találj. Senki nem tartott fegyvert a fejedhez, hogy te csak és kizárólag éhbérért dolgozhatsz egyedülállóként.


Kis keresetű egyedülállóként soha nem volt reális a saját lakás.

2023. júl. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
500 koruli nettoval is nehezen megy. Itt a környéken 40 milliotol indul egy lakas. 15 önrész kell meg 25 hitel. Alsó hangon. Es akkor meg baromi magas a törlesztő. En a helyedben tanulnék vmi keresett szakmát pl: köműves, ács vagy kimennek külföldre. Ha olyan melót találsz ahol van szállás is akkor könnyű gyűjteni. Igy sztem egy helyben toporogsz.
2023. júl. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

Az a baj, hogy ezen nem 28 évesen kell elkezdeni gondolkodni. Mi 28 évesen már a házunkat vettük meg a férjemmel, mert 21 évesen, egyetemet követően végiggondoltuk, hogy mivel egyikünk családja sem fog pénzt adni a lakhatásunk megoldásához, ezért vagy ki kell tanulnunk valami mérnökinformatikai szakmát mindkettőnknek vagy külföldre kell mennünk pár évre és keményen spórolni.


Na, mivel az infó tuti nem ment volna, ezért külföldre mentünk. De(!) ismétlem, ezt korán meg kellett lépni, nem tudom, te hol jártál életed elmúlt 10 évében, mit tettél azért, hogy juss valamire?

2023. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%

-megszülöd az árát

-külföldre mégy dolgozni

-valami kis faluban veszel ingatlan árverésen olcsón (5m alatt)

-magánszemélytől is vehetsz olcsón, c kategóriás helyeken.

2023. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!