Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hova költöznétek szívesebben...

Hova költöznétek szívesebben és miért?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 22:57
A kérdező szavazást indított:
Négyemeletes panelház 4. emelete (lift nincs)
Tízemeletes panelház sokadik emelete (5-9)
18 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lakástól függ. Egy 4 emeletes 3. emeletén éltem sok évig gyerekként, aztán már a saját családommal is másik városban ugyanúgy a 3. emeleten. Nem volt könnyű lift nélkül a 3 gyerekkel meg rakás cuccal, de nem is volt megoldhatatlan még a költözködés sem.

Ahol jobb a lakás, oda költöznék. Mindkettőnek vannak előnyei meg hátrányai is, ezek kioltják egymást ha amúgy a lakás jó.

A 4 emeletesnél kevesebb a lakó, kisebb a közös költség a lift hiánya miatt - viszont nincs lift és fordítva.

2023. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki az elsőre szavazott, máris cserélhet velem.
2023. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

2: Nem szavazott rá senki.:)


Én csak téglába mennék, liftesbe vagy max. 1. emelet.

2023. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
8. emeleti penthouse lakásban lakom ami rálát a Budai-hegységtől a Dunán át a Parlamentre a Szabadság-szoborra, a hidakra és úgy anblokk Budapest nagyrészére. Én imádom a látványt, semmi pénzért nem cserélném le, azt hogy nyáron a napágyamból nézzem a távoli villámokat vagy karácsony közeledtén a havazás mellett a villogó fényfüzéreket :3
2023. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Lehetőlég egyik se. A 10 emeletestől félek, ott már túl sok a lakás, több az esélye hogy valaki bekattan a sok lakó közül. Pl. gyűjtögetni kezd, vagy lezüllik és alkesz haverokat kezd oda engedni stb..

Persze ez 4 emeletesnél is előfordulhat, csak egy lépcsőházban van 15 lakás kevesebb létszámból kisebb az esélye ennek. Szubjektív tapasztalat, valahogy a 4 emeleteseknek mindig kulturáltabb a lépcsőháza.

2023. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
4: A Duna-parton a 4.-ről is látod ezeket, ha meg takarásban van, akkor a 9.-ről se látod.
2023. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

5: Ez se jó, egy 4 emeletes házban lehet 100 lakás is, mért lenne csak 15?

Nálunk 5 emeletes és úgy van 100 lakás + üzlethelyiségek + műhelyek és egyéb helyiségek még.

2023. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es Egy lépcsőházban? Én csak ilyen sztenderd panelra gondoltam, ott 3 lakás van egy szinten egy lépcsőházban.
2023. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
8: Tégla házban. Egy lépcsőház van hozzá igen.
2023. júl. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Mivel a kérdés panel volt, nekem a szokásos ismert panel jelent meg. Foglalkozásom miatt az a tapasztalatom, hogy 10 emeletesben szinte mindig van probléma, 4 emeletesben elenyésző. pl. szemétledobós panel az kerülendő, lift ide vagy oda. Tégla ház az más. A panel az sokkal rizikósabb.
2023. júl. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!